Nintendo Switch almaya değer mi?

OtoKorekt

Decapat
Daha fazla  
Nintendo Switch OLED almak istiyorum. Pokemon oyunları ve evde takılmalık spor için ring fit adventure almayı düşünüyorum. Sizce değer mi? Seneye yeni konsol çıkıyormuş ama fiyatı ne olacak kim bilir.

Oyunları çok pahalı Steam Deck alıp Yuzu emulatör kurup oynayabilirsin. Nuzu ve Suyu emulatör yenisi.

Nintendo Switch OLED almak istiyorum. Pokemon oyunları ve evde takılmalık spor için ring fit adventure almayı düşünüyorum. Sizce değer mi? Seneye yeni konsol çıkıyormuş ama fiyatı ne olacak kim bilir.

Switch iki modelini bekleyin bence.

Steam Deck+dediğiniz emülatörden Ring Fit Adventure oynanır mı bilginiz var mı hocam? Pek sanmıyorum fakat bilgin varsa ona göre araştırayım.
Her oyun çalışmaz ama çoğu oyun çalışır, iyi pc varsa nintendo switch almana gerek yok emulatörden çoğu oynu oynarsın.

Nintendo Switch'in bildiğim kadarıyla özellikleri kötü. Asus Rog Ally yada Steam Deck alın, RetroArch veya Yuzu kurup Switch ve çoğu konsolun oyunlarını oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı