Çözüldü Nintendo Switch Minecraft sürümü kaç?

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
E shop üzerinden alacağım. Bedrock edition oluyor sanırım. Ben versiyonunu merak ediyorum.
Bunu net olarak bilmiyorum. Zaten fazla seçenek de yok. Diğer kişilerle de oynayabilirsiniz. Microsoft hesabı ile.

Anladım hocam peki güncelleme alıyor mu?
Alır hocam. Zaten eski olan 2017 sürümün satışı yok. Kardeşim de Lite versiyonunu aldı. Biraz bakma şansım oldu. Güzel konsollar. Oyunları da ucuz olsa tadından yenmez.

Alır hocam. Zaten eski olan 2017 sürümün satışı yok. Kardeşim de Lite versiyonunu aldı. Biraz bakma şansım oldu. Güzel konsollar. Oyunları da ucuz olsa tadından yenmez.
Hocam bir de PC versiyonunu mu alsam Switch mi bilemedim. Açıkçası sadece Survival oynayacağım bu yüzden Switch’de oynamak ayrı bir haz. PC’de daha iyi oynayabiliyor insan tabi orası ayrı.

Hocam bir de PC versiyonunu mu alsam Switch mi bilemedim. Açıkçası sadece Survival oynayacağım bu yüzden Switch’de oynamak ayrı bir haz. PC’de daha iyi oynayabiliyor insan tabi orası ayrı.
Elinizde Switch var. Zaten dediğim gibi PC ile de eşleşebilirsiniz.

Geri
Yukarı