Çözüldü Nintendo Switch OLED bölge nasıl değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KompetaN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim. Nintendo Switch OLED aldım geçenlerde. Bir oyun alacağım ucuza Arjantin mağazasında buldum bölgemide Arjantin yaptim fakat ne dil ne de fiyatlar değişti. Yardımcı olur musunuz? Oyun alamıyorum bu sorun yüzünden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar. Bir sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim. Nintendo Switch OLED aldım geçenlerde. Bir oyun alacağım ucuza Arjantin mağazasında buldum bölgemide Arjantin yaptim fakat ne dil ne de fiyatlar değişti. Yardımcı olur musunuz? Oyun alamıyorum bu sorun yüzünden.
Bu video yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Geri
Yukarı