Çözüldü Nintendo Switch vs OLED

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AiscLuos

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba dostlar, bir Nintendo almak istiyorum. Switch modelini alacaktım ama Nintendo Switch OLED modelini çıkardı bildiğiniz gibi bu da benim kafamı biraz karıştırdı. Sizce Nintendo Switch hala alınır mı yoksa OLED modelini beklemem lazım ya da fiyat farkı ne kadar olur. Yani sürüm güncelleme falan nasıl oluyor bu konsollarda hiç bilmiyorum eksiklik, yavaşlama gibi şeyler hisseder miyim? Çünkü ben fazla farklılık görmedim OLED olması benim için fazla bir şey ima etmiyor. 3500 TL bütçem var.

Bildiğim kadarı ile OLED'de güneş yansıma önleyici ve daha gerçekçi renk paletleri falan var.
Yani sadece ekranları farklı, fiyat farkı ne kadar olur hiç bilmem.

Hocam OLED Switch ile normal V2 Switch'in farkı yok bildiğin. Sadece OLED ekranı var ve standı büyümüş. Bunlardan başka eklenmiş bir şey yok. Yani V2 Switch almak hala mantıklı. Ama OLED ekran daha kullanışlı olabilir.

Yeni Switch alacak birinin Oled alması daha mantıklı. Oled modeli zaten yeni Switch alacak kullanıcıları hedefliyor.

Hocam OLED Switch ile normal V2 Switch'in farkı yok bildiğin. Sadece OLED ekranı var ve standı büyümüş. Bunlardan başka eklenmiş bir şey yok. Yani V2 Switch almak hala mantıklı. Ama OLED ekran daha kullanışlı olabilir.

Hmm öyle mi dersin. Fiyat farkı fazla olmaz ise OLED alacağım sanırım o zaman.

Hmm öyle mi dersin. Fiyat farkı fazla olmaz ise OLED alacağım sanırım o zaman.
Yani fiyat farkı 500 TL gibi bir yerlerde (büyük ihtimalle olmayacak) olursa evet dediğiniz gibi OLED model çok daha iyi olur. Ama yani cidden pek bir farkı yok. Belki biraz daha şık durur.

Edit : Çözüm olarak işaretlediğiniz için çok teşekkür ederim : )

Son düzenleme:
Evet biliyorum konu çıkalı baya olmuş ama bende yazın oled alicam hem ekranı daha büyük ve gelişmiş ve hafıza alanı daha fazla ve V2 de bozulma ve joy con gicirdama olayı var

Yeni konular

Geri
Yukarı