Nintendo Switch V2 vs Oled

20kdan pahalı olur garanti bende PC yanina Switch OLED alip keyfime bakmayı dusunuyorum.

Dün gece dayanamayıp şu modeli aldım hocam Nintendo Switch Oled Model Konsol Zelda Tears Of The Kingdom Limited Edition Fiyatı, Yorumları - Trendyol alet gelincede içinden voucher diye bir olay var istediğin 2 oyunu almanı sağlıyor fiyatı 2 bin lira o özellik sayesinde işte Mario wonde ve tears of the kingdom alacağım 2 oyun 2 bin lira şu an Steam'den ve PS Store'dan daha ucuz bildiğin ayrıca bende sizin gibi PC'ye sahibim PC yanına konsol arıyordum en iyisi eğlencelisi ve farklısı Switch diye tercih ettim Switch 2 geldiğinde euro bu fiyatta kalsa kalmaz ama kalsa desek Switch 2 en ucuz 400 dolar olsa insaflı şekilde 12 bine geliyor vergisi aldısı işte TR'de pazarının olmamasıyla beraber 20 k üstüne gider diye düşünüyorum benzerini Steam Deck'te gördük ayrıca size attığım modeli alırsanız Switch 2'ye geçmek için satmak isterseniz iyi fiyatlara gidecektir Zelda ürünleri her zaman fahiş fiyatlara satılır limited Edition ürünler dahilinde konuştum umarım yardımcı olmuşumdur aklınızda soru kalırsa sormaya çekinmeyin.
Hocam gelince zelda oynamasi keyifli mi akıcı mı yorumlarsaniz sevinirim.

Tamamdir hocam hayirli olsun bu arada :)

Teşekkürler hocam dediğim gibi alınca inceleyecegim ve sizde almak isterseniz Switch 2 iyi beklemeyin bence nedenlerini yazdım paranizinda değeri dusmesin isterseniz gelecekte satarsaniz diye Special Edition alın derim splatoon 3 Edition çok tatlı fakat çocuksu Zelda Edition hem daha değerli hem de bana gore daha cool genç isi duruyor.

Teşekkürler hocam dediğim gibi alınca inceleyecegim ve sizde almak isterseniz Switch 2 iyi beklemeyin bence nedenlerini yazdım paranizinda değeri dusmesin isterseniz gelecekte satarsaniz diye Special Edition alın derim splatoon 3 Edition çok tatlı fakat çocuksu Zelda Edition hem daha değerli hem de bana gore daha cool genç isi duruyor.
alırsam taksitle alacağım borçlanmak adına valla bu ekonomide borçlanmak en mantıklısı.

Alırsam taksitle alacağım borçlanmak adına vallahi bu ekonomide borçlanmak en mantıklısı.

Bende 6 taksitle aldım vade farksız değdi gibi.

Alırsam taksitle alacağım borçlanmak adına vallahi bu ekonomide borçlanmak en mantıklısı.

Hocam cihaz bugün geldi henuz oyun alamadım fakat Nintendo Online ile gelen eski oyunları oynamak bile çok zevkli goruntusude çok hoş oyunlari deneyip daha detaylı şekilde inceleyecegim.

Dosya Ekleri

• IMG_20240208_181253.jpg
    IMG_20240208_181253.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Bende 6 taksitle aldım vade farksız değdi gibi.

Hocam cihaz bugün geldi henuz oyun alamadım fakat Nintendo Online ile gelen eski oyunları oynamak bile çok zevkli goruntusude çok hoş oyunlari deneyip daha detaylı şekilde inceleyecegim.

Bekliyorum hocam Zelda olan surumu cok şik duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı