Nintendo Switch vs. Lite

4D0niSs

Decapat
Makaleler
1
Eğer bu iki konsol arasında kaldıysanız benim kendi kararım belli ve + - listem sizde farklı olabilir.

Switch artıları 1. bazı oyunları arada evde oynamak isterim ve buna sahipsin Switch'de.

2. alıyoken bir kere alıyorum bari etinden sütünden faydalanayım.

3. pil ömrü Lite'dan 1,1.5 saat daha fazla.

Eksisi joycon drift.

Lite artıları 1.daha ucuz ekran küçüklüğü sayesinde az daha iyi görünmesi ve dpad.

Eksisi evde oynamak istersen imkan yok.

Etinden sütünden faydalanamıyorsun cihazın örneğin: Mario Odyssey de şapkayı atarken Zelda'da oku kontrol ederken daha zevk alıcağınız olaylar yok Lite'da.

En büyük ve kronik sorun joycon drift normal Switch'de düzeliyor ama Lite'da konsol açılmalı.

Umarım yardımcı olmuşumdur inşallah bende en geç 2022 sonunda Switch sahibi olacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende oculus quest 2 mi bugün satmış bulunuyorum ne alsam diye araştırma yapıyordum karşıma çıktı. Nintendo araştırıyorum şimdi daha önce kullanmadım.

Eksisi joycon drift.

-Joycon drift yaşansa bile düzelebiliyor ya da yeni joycon alabilirsiniz.

1.daha ucuz ekran küçüklüğü sayesinde az daha iyi görünmesi ve dpad.

-Çok büyük bir küçüklüğü yok aslında ama evet daha iyi gözüküyor, D-pad ise Nintendo Switch'in birkaç çıkartılabilir Joycon'unda var bunları bir oyundan feragat edip ya da joycon'unuzu satıp alabilirsiniz.

Eksisi evde oynamak istersen imkan yok.

-Evde de oynayabilirsiniz ancak şöyle televizyona bağlayıp bazı oyunları daha yüksek çözünürlükte oynamak varken Lite'ın ekranında biraz kötü bir deneyim olur.

-Benim ise size tavsiyem evde duran biri iseniz Switch almanız yönünde olacaktır hem başka bir ekrana bağlayıp daha yüksek çözünürlükte oynayabilirsiniz çözünürlük problemi yaşıyorsanız bence 720p Nintendo oyunları için kötü bir seçenek değil Switch almanız yönünde olacaktır eğer evde durmayan veya evden aşırı çıkan biri iseniz Switch Lite almanız daha mantıklı olur eğer çok denemek isterseniz ayrıca satılan Switch Lite Dock'ları var.

Geri
Yukarı