Nintendo Switch'in ekranı OLED gibi görünüyor

tabletfurky

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda ikinci el Nintendo Switch aldım fakat model olaylarını çok bilmiyorum. Cihazımın ekranını incelediğimde OLED ile aynı ekran olduğunu gördüm yani V1 ve V2 modelleri gibi ekranı küçük değil aynı OLED gibi ekran oranı büyük yani OLED gibi fakat anlayamadım kişiye OLED mi diye sorduğumda hayır demişti. Nintendo Switch'in OLED olmayan modellerinde OLED gibi ekran oranı aynı olan modeli mevcut mu? Ve tam modelini nasıl öğrenebilirim araştırdım fakat bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraf atarsanız anlamak daha kolay olur. Kutusunda da fark anlaşılabilir. Evet çerçevesi kalın değilse OLED modeldir. Tabi ekranı kırılmış ve değiştirilmemişse.
Merhabalar resimleri yükledim bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cihaz "xtj" seri numarasıyla başlıyor araştırdığma göre bu OLED modeli için bir seri numarası fakat cihazın kutusunda OLED namına bir ibare yok hatta resimde V1 v2 modelinin resmi mevcut.

Kutusu V2 ama cihazınız OLED. Muhtemelen orijinal kutusu kaybolduğu için bununla değiştirilmiş bir aşamada. Uygun fiyata da aldıysanız güzel fırsat olmuştur. Özel değilse ne kadara aldınız?

Kutusu V2 ama cihazınız OLED. Muhtemelen orijinal kutusu kaybolduğu için bununla değiştirilmiş bir aşamada. Uygun fiyata da aldıysanız güzel fırsat olmuştur. Özel değilse ne kadara aldınız?

Yardımınız için teşekkür ediyorum bu arada tabii ki bahsederim yakın zamanda içinde Diablo 3+Diablo 2 resurrected, Zelda breath gibi oyunlarla sadece AC adaptör kablosu yok toplam 4750 TL'ye aldım acil ihtiyaci olduğu için satıyordu tabii ki normal halde bile bayağı uygunken cihazın OLED olması şaşırtıcı sorduğumda yok OLED değil diyordu. Garip oldum açıkçası :D Yani kısacası benim cihazım OLED olarak bileceğim değil mi satarken falan.

Yardımınız için teşekkür ediyorum bu arada tabii ki bahsederim yakın zamanda içinde Diablo 3+Diablo 2 resurrected, Zelda breath gibi oyunlarla sadece AC adaptör kablosu yok toplam 4750 TL'ye aldım acil ihtiyaci olduğu için satıyordu tabii ki normal halde bile bayağı uygunken cihazın OLED olması şaşırtıcı sorduğumda yok OLED değil diyordu. Garip oldum açıkçası :D yani kısacası benim cihazım OLED olarak bileceğim değil mi satarken falan.

Çok iyi fiyat hayırlı olsun çalişmayan aksani var mı veya dockta çalışıyor mu?

Evet her şeyi sorunsuz çalışıyor sıfır gibi çizik dahi yok sadece tek eksiği AC şarj adaptörü sayesinde bağlayamıyorum televizyona yakın zamanda alacağım.

Switch çok eğlenceli alet ya bende gecen gun Zelda Edition OLED modelini aldım bir tik tuzlu oldu konsol fiyatı ama değdi oyunlarda mevcut Steam ve PS fiyatlarina gore gayet uygun Japonya eshoptan voucher sayesinde 2 oyun 2000 bin lira bir de haberin olsun hocam Saints Row 3 tüm DLC'ler ile ve Saints Row 4 tüm DLC'ler ile 150 lira bedava gibi alın derim.

Dosya Ekleri

• IMG_20240208_181253.jpg
    IMG_20240208_181253.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 21
Switch çok eğlenceli alet ya bende gecen gun Zelda Edition OLED modelini aldım bir tik tuzlu oldu konsol fiyatı ama değdi oyunlarda mevcut Steam ve PS fiyatlarina gore gayet uygun Japonya eshoptan voucher sayesinde 2 oyun 2000 bin lira bir de haberin olsun hocam Saints Row 3 tüm DLC'ler ile ve Saints Row 4 tüm DLC'ler ile 150 lira bedava gibi alın derim.

Evet hocam takipteyim eshoptu teşekkürler vallahi cihazınız çok şık görünüyor ekstradan onu söylemek istedim :D hayırlı olsun. Nintendo muhteşem cihaz gerçekten hele ki performansı zaten ayrı bir seviye o kadar vakit önce çıkmasına rağmen Hogwarts Legacy gibi bir oyunu bile su gibi oynatıyor.

Geri
Yukarı