Nioh Siyah Ekran

Sunny

Hectopat
Daha fazla  
Steam'dan Nioh'u indirdim ve açtığımda siyah ekranda kalıyor. Bazıları çözünürlük ile ilgili olduğunu söylemiş bayağı bir şey denedim olmadı. En son gördüğüm DLL enjekte ederek yapanlar var. Ama hem Google hem de Windows virüslü diyor bu dosyalar için. Trojan:Win32BlaXeno mu ne adı. Çözüm bilen yoksa güvenli olan bir DLL enjektör programı bilen varsa söyleyebilir mi? Herhangi bir hile amacım yok. Ya da enjektörsüz DLL eklenebilir mi?

Ekran Alıntısı.PNG

DLL falan enjekte etmeyin. Eksik DLL varsa Process Monitor ile tespit ederiz. Process Monitor ve olay görüntüleyicisi raporu paylaşır mısın?

Aynı sorunu yaşadım ve bu şekilde çözdüm.

Ayarlar kısmına girip oyunu pencere moduna alın ve çözünürlüğü düşürün. Bu ayarları yaptıktan sonra oyunu başlatın. Oyunun normal bir şekilde açılması lazım. Oyundan çıkın ve çözünürlüğü istediğiniz gibi ayarlayıp oyuna girebilirsiniz.

Aynı sorunu yaşadım ve bu şekilde çözdüm.

Ayarlar kısmına girip oyunu pencere moduna alın ve çözünürlüğü düşürün. Bu ayarları yaptıktan sonra oyunu başlatın. Oyunun normal bir şekilde açılması lazım. Oyundan çıkın ve çözünürlüğü istediğiniz gibi ayarlayıp oyuna girebilirsiniz.
Oyunun bana verdiği en düşük çözünürlük 1280x720 - Benim monitörümde zaten maximum 1280x1024 - Windowed modda denedim. Full Screen- Borderless denedim. Kendi monitörümün çözünürlüğü de düşererek denedim. Olmuyor. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bazı insanlarda o şekilde çözülmüş ama bende olmadı.
DLL falan enjekte etmeyin. Eksik DLL varsa Process Monitor ile tespit ederiz. Process Monitor ve olay görüntüleyicisi raporu paylaşır mısın?

Cevabınız için teşekkür ederim. Dediklerinizi yaptım. Sonuçlar Bunlar. Olay görüntüleyicisinde Genel Yazan Yeri kopyaladım acaba Ayrıntılar kısmını mı kopyalayacaktım bilmiyorum. Rehberde bahsedilmemiş.

Son düzenleme:
Raporu erişime açar mısınız? Erişim izni istiyor.
Paylaş diyip bağlantıyı kopyaladığım zaman olur diye biliyordum. Erişim izni mesajı göndermemişsiniz. Baktım erişimi aç diye bir yer göremedim.

Yandex diske attım bende. Umarım olur. Hâlâ ilgilenip baktığınız için de ayrıca teşekkür ederim.

Açıkçası raporlardan pek bir şey çıkaramadım, anladığım kadarıyla sisteminiz de oyun için yetersiz. Bundan dolayı olabilir. İşletim sistemi kaynaklı da olabilir. Emin değilim. Başkalarının da bakmasında fayda var.

Açıkçası raporlardan pek bir şey çıkaramadım, anladığım kadarıyla sisteminiz de oyun için yetersiz. Bundan dolayı olabilir. İşletim sistemi kaynaklı da olabilir. Emin değilim. Başkalarının da bakmasında fayda var.

Sistemim bayağı eski biliyorum. Ama zaten derdim ne kadar oynayabilirim onu görmekti. Zaten bu sorun çok yüksek sistemli kişilerde de cereyan etmiş. O yüzden tam sistemle alakalı bir durum değil.
Yine de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı