Nirvana C350 nasıldır?

Bu Ultrabook internette gezme, web programlama, ara sıra logo-GIF yapmak için uygun mudur?

Hocam öncelikle merhaba. 5 yıldır C350 kullanıcısıyım. Öncelikle cihazın yalıtımı çok iyi. PC'ye 70 derece yüklenme yapıyorum tık yok. Sakın harddiskli almayın. İçinde bulunan hard disk kendi kendine PC masaüstünde iken yanık kokusu, dumanlar, ile bana veda etti. 256 GB SSD geçtim. İşlemci Intel Celeron. Bir süre sonra yetmeyebilir. Çünkü işlemciler bu tarz PC'lerde(özellikle bu seride) değişmiyor. RAM düşük olması sıkıntı değil. Logo ve GIF için ekran kartı yetmeyebilir. Yinede bir tık yetebilir.

Hocam öncelikle merhaba. 5 yıldır C350 kullanıcısıyım. Öncelikle cihazın yalıtımı çok iyi. PC'ye 70 derece yüklenme yapıyorum tık yok. Sakın harddiskli almayın. İçinde bulunan hard disk kendi kendine PC masaüstünde iken yanık kokusu, dumanlar, ile bana veda etti. 256 GB SSD geçtim. İşlemci Intel Celeron. Bir süre sonra yetmeyebilir. Çünkü işlemciler bu tarz PC'lerde(özellikle bu seride) değişmiyor. RAM düşük olması sıkıntı değil. Logo ve GIF için ekran kartı yetmeyebilir. Yinede bir tık yetebilir.
Logo yapıyorum ama profosyonel değil hocam. Aman diyim :)

1-Casper alınmaz.

2-Bu laptobda 4 GB RAM ve 120 GB SSD var, özellikleri fiyatına göre çok iyi değil.

12 GB RAM ve 256 GB SSD : https://www.hepsiburada.com/asus-am...ir-bilgisayar-d409ba-bv077a6-p-HBCV00000WZY7K
Hocam bunun Win10 Home lusunu atar mısınız rica etsem
Yine de daha iyi PC alabilirsin. Bütçen ne kadar.
Hocam şimdi bakıyorum tam net değil çünkü dediğim gibi proglamlamaya başladım elimdeki notebook win7 çok da güçlü değil. 3.5'u geçmesin istiyorum.
i3'lüsü işime yarar mı?

Hocam bunun Windows 10 Home lusunu atar mısınız rica etsem.

Hocam şimdi bakıyorum tam net değil çünkü dediğim gibi proglamlamaya başladım elimdeki notebook Windows 7 çok da güçlü değil. 3.5'u geçmesin istiyorum.

i3'lüsü işime yarar mı?

FreeDOS'lu almak daha mantıklı. Windows 11 geçebilirsin.

Geri
Yukarı