Nişantaşı Üniversitesi vs 29 Mayıs Üniversitesi

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhabalar, bu iki üniversite hakkında kafam çok karışık. Herkes farklı bir şey diyor ikisi içinde, Nişantaşı için hiçbir şey öğrenemezsin boş okursun, 29 Mayıs için sosyal hayatın olmaz diyorlar. Ne tercih etmeliyim
sizce?
Bölüm: Yönetim Bilişim Sistemleri

(Rica ediyorum bakın altını çizerek rica ediyorum Devlete git demeyin, gidebilsem giderim.)

Son düzenleme:
Merhaba, bu iki üniversite hakkında kafam çok karışık. Herkes farklı bir şey diyor ikisi içinde, nişantaşı için hiçbir şey öğrenemezsin boş okursun, 29 Mayıs için sosyal hayatın olmaz diyorlar. Ne tercih etmeliyim.
Sizce?
bölüm: Yönetim bilişim sistemleri

(Rica ediyorum bakın altını çizerek rica ediyorum devlete git demeyin, gidebilsem giderim.)

Bende Nişantaşı ve 29 Mayıs için arada kaldım. Bölümüm yönetim bilişim sistemleri. Karar verdiniz mi?

Bende Nişantaşı ve 29 Mayıs için arada kaldım. Bölümüm yönetim bilişim sistemleri. Karar verdiniz mi?
29 Mayıs öneririm hocam, Nişantaşı hakkında güzel bir yorum duymadım.

Araştırdım dediğiniz gibi 29 Mayıs daha çok övülüyor. Siz naptınız?
Hocam bende 29 Mayıs'ı tercih edeceğim, Kampüsü falan gezdim. 2 tane Akademisyen ile de konuştum gayet ilgililerdi. Bölümün zorluğundan vs bahsettiler. Lakin sıralama olarak 450 Binden kapatabiliriz dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı