Nişantaşı Üniversitesi vs 29 Mayıs Üniversitesi

Hocam başka sorunuz varsa yanıtlayabilirim, kampüs hakkında, akademisyenler hakkında, okulun çevresi hakkında vs.

1-İnternet Cafe benzeri PC kullanabileceğimiz bir yer var mı?
2- Spor Salonu var mı?
3- Yemekhane ücretleri nasıl?
4- akademisyenler donanımlımı.
5- Dersler yazılım ağırlıklı mı yoksa İşletme mi?
6- Sosyal olarak neler var?

Bir de hocam siz nerede oturuyorsunuz ulaşımı nasıl yaptınız?

1-İnternet Cafe benzeri PC kullanabileceğimiz bir yer var mı?
2- Spor Salonu var mı?
3- Yemekhane ücretleri nasıl?
4- akademisyenler donanımlımı.
5- Dersler yazılım ağırlıklı mı yoksa İşletme mi?
6- Sosyal olarak neler var?

Bir de hocam siz nerede oturuyorsunuz ulaşımı nasıl yaptınız?
1-Evet bulunuyor.
2-Spor Salonu yok.
3-Yemekhane'ye bakmadım, ücretlerinin ne kadar olacağını bilmiyorum.
4-Gelen akademisyenler henüz 1.5 yıllık(Deneyim süreleri değil.) bölüm yeni açıldığından ötürü. Bir erkek, bir de kadın hocayla konuştum. İkiside gayet ilgili, üniversiteyle ilgili verilen bilgilerde gayet dürüst ve şeffaflardı. Henüz öğrencileri olmadığımız halde arkadaşımla bana yönlendirmeler bile yaptılar.
5-Derslerin bir ağırlığı yok, 10 tane seçmeli dersiniz var ve bunları siz seçiyorsunuz. İsterseniz işletme, isterseniz yazılım olarak gidersiniz. Ama size şunu demeliyim ki bu bölüm size tek bir şeyi tamamen öğretmeyecek kendinizi geliştirmek zorundasınız. Bu bölüm size her şeyden %10 sunacak. Siz istediğiniz tarafa yönelip onu %70 yapıp geliştireceksiniz. Sadece okuyup mezun olduğumda aa her şeyi öğrenmişim diyerek çıkamıyorsunuz maalesef.
6-Sosyal olarak etrafında pek bir şey yok zira otobanın yanında sayılır. Metroya 10 dakika uzaklıkta, kampüsün içinde çardaklar var, sigara içme alanları var, kütüphanesi var, yeşillik alanı var. Metroya binip hemen üsküdara geçebilirsiniz.

1-Evet bulunuyor.
2-Spor Salonu yok.
3-Yemekhane'ye bakmadım, ücretlerinin ne kadar olacağını bilmiyorum.
4-Gelen akademisyenler henüz 1.5 yıllık(Deneyim süreleri değil.) bölüm yeni açıldığından ötürü. Bir erkek, bir de kadın hocayla konuştum. İkiside gayet ilgili, üniversiteyle ilgili verilen bilgilerde gayet dürüst ve şeffaflardı. Henüz öğrencileri olmadığımız halde arkadaşımla bana yönlendirmeler bile yaptılar.
5-Derslerin bir ağırlığı yok, 10 tane seçmeli dersiniz var ve bunları siz seçiyorsunuz. İsterseniz işletme, isterseniz yazılım olarak gidersiniz. Ama size şunu demeliyim ki bu bölüm size tek bir şeyi tamamen öğretmeyecek kendinizi geliştirmek zorundasınız. Bu bölüm size her şeyden %10 sunacak. Siz istediğiniz tarafa yönelip onu %70 yapıp geliştireceksiniz. Sadece okuyup mezun olduğumda aa her şeyi öğrenmişim diyerek çıkamıyorsunuz maalesef.
6-Sosyal olarak etrafında pek bir şey yok zira otobanın yanında sayılır. Metroya 10 dakika uzaklıkta, kampüsün içinde çardaklar var, sigara içme alanları var, kütüphanesi var, yeşillik alanı var. Metroya binip hemen üsküdara geçebilirsiniz.
Teşekkürler hocam. Üniversite Diyanet tarafından kurulduğu için biraz Din ağırlıklı. Herhangi bi sıkıntı çıkar mı sizce

Teşekkürler hocam. Üniversite Diyanet tarafından kurulduğu için biraz Din ağırlıklı. Herhangi bi sıkıntı çıkar mı sizce
Hocam diyanet tarafından kurulduğu için muhafazakar bir yer diyebilirim. Ama kesinlikle bir sıkıntı çıkmaz. Ulaşım sorusunu kaçırmışım, Ataşehirde oturuyorum ben, 320 ile rahatlıkla gidiyorum. Siz ne taraftan geleceksiniz?

Metroyla gelirsiniz hocam çok da rahat olur. Sadece metrodan sonra 10-15 dakikalık bir yürüme mesafesi var.

Otobüs metro otobüs le gidiliyor bana en yakın olarak. Şu an üniversiteye gidiyorum bir tanıdıkla bir araştırıcaz.

Metroyla gelirsiniz hocam çok da rahat olur. Sadece metrodan sonra 10-15 dakikalık bir yürüme mesafesi var.
Merhaba. Nereyi kazandınız ?

Son düzenleme:
Otobüs metro otobüs le gidiliyor bana en yakın olarak. Şu an üniversiteye gidiyorum bir tanıdıkla bir araştırıcaz.

Merhaba. Nereyi kazandınız ?
Merhabalar hocam, ikisi de tutmadı. Siz nereyi kazandınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı