Nissan Qashqai 2017 Aracım 3 Kez çekildi

Fatih Göktaş

Hectopat
Nissan markası ve müşteri hizmetleri tamamen rezillik size Nissan'dan uzak durmanızı tavsiye ederim.
Bayii aracımı tamir etmedi, Şikayetvar.com aracılığı ile genel merkeze ulaştım hiç yardımcı olmadılar.

Forumda yardımcı olabilecek herhangi bir serviste yetkili kullanıcı varsa bana bu konuya yorum yazarak ulaşırsa sevinirim.

Konuyu anlamanız için şikayetvar'a oluşturduğum konunun linkini ekliyorum:

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Aracınızın aküsünü değiştirip tekrar deneyin. Eğer problem devam ediyorsa detaylı bakılması gerekmekte rolanti valfi vb parçaların denenmesi gerekmektedir.

Detaylı bakıldığı ve hiç bir sorun gözükmediği, havaların soğuk olduğundan dolayı yakıtta donma meydana geldiği söylendi. Kapımdaki 93 model toroslar bile çalışıyor gerçekten çok ilginç bir sorun.

Şikayetvar.com üzerinden tüm konuyu okursanız 3 kez çekildi aracım hala sorun yok diyorlar, Genel merkezleri de dahil olmak üzere sorun yok diyorlar ama aracım hala sabahları çalışmıyor.

Ek olarak daha önceden akü bozulmuştu garantiden değiştirdiler lakin çok sağlıklı bir akü değil, akşamları far belli olacak şekilde hafif serpeliyor.
Nissan markasından ve aracımdan soğudum, yazlık araba olarak kullanacağım bundan sonra.

Edit: Nissan'ın ulaşılabilecek sadece 2 numaraları var, biri bayii diğeri ise gülümseme hattı denilen genel merkez müşteri ilişkileri. Her ikisi de yardımcı olmadı. Yardımcı olmadıklarını açıkça belirtip daha üst bir yetkiliye bağlamalarını rica etmeme rağmen, Türkiye'de ulaşabileceğiniz en yetkili kişi benim dedi.

Son düzenleme:
2013 Qashqai var bende sabahları çalışmıyor araba 2 gün yattığı zaman çalışmıyordu aküyü değiştirdim düzelmedi kontağı açıp kapatıyorum 3-4 kere ısıtıyormuş bunun sanki biraz faydası olmuştu ama yine de sabah akşam gece çalışmıyordu gıy gıy gıy edip çalışmıyor veya çalışıp sonra stop ediyordu kaputu kaldırınca arabanın yan koltuk ön kısmında siyah yuvarlak yakıt pompası var meme diyorlar onu sıkııp sonra çalıştıyordum o sıkmayı da forum sitelerinden öğrendim. O iş hanıma zor gelince tekrar gittim sanayiye mazot filtresi değişti oradan hava alan hortum değişti hava aldığı için oluyormuş artık düzeldi çok şükür uygulamanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı