Nitro 5 AN515-55 Windows kurulumu sonrası işlemler

Bluetooth Sürücüsü (AX201) ile diğer Bluetooth Sürücüsü üretim tarih ve versiyonları aynı; ikisini de mi yüklemem gerekir?
Aynı şey Görüntü Bağdaştırıcısı Sürücüsüleri için de geçerli kimisinin önünde (N18E-G0) gibi ibareler var, bunlardan yalnızca birisi yüklenmeli diye düşünüyorum, ancak hangisi onu bilmiyorum.
Touchpad Sürücüsü iki tane, ikisi de mi yüklenmeli?
Bluetooth Sürücüsü iki tane bir tanesinin önünde bu var: (AX201).
IRST (Intel® Rapid Storage Technology) Sürücüsü ve IRST (Intel® Rapid Storage Technology) Utility Sürücüsü var, ikisi de yüklenmesi mi gerekir?
VGA Utility sürücüsü üç tane bir tanesinin önünde (nView) yazıyor, hepsini mi indirip yüklemeliyim anlamıyorum.
Kablosuz Ağ Sürücüsü üç tane, bir tanesinin önünde bu yazıyor, üretim tarihi ve versiyonları aynı: (AX201). Diğeri de (Killer control center) yazıyor önünde. Üçünü de mi yüklemeliyim.
XPERI DTS Utility sürücüsünden de üç tane var.
Burak bey, resimdeki yanlış bilgisayarın bluetooth sürücüsü imiş. Özür dilerim

Son düzenleme:
Bluetooth sürücüsü (AX201) ile diğer Bluetooth sürücüsü üretim tarih ve versiyonları aynı; ikisini de mi yüklemem gerekir?
Aynı şey görüntü bağdaştırıcısı sürücüsüleri için de geçerli kimisinin önünde (N18E-G0) gibi ibareler var, bunlardan yalnızca birisi yüklenmeli diye düşünüyorum, ancak hangisi onu bilmiyorum.
Touchpad sürücüsü iki tane, ikisi de mi yüklenmeli?
Bluetooth sürücüsü iki tane bir tanesinin önünde bu var: (AX201).
Irst (ıntel® Rapid Storage Technology) sürücüsü ve ırst (ıntel® Rapid Storage Technology) Utility sürücüsü var, ikisi de yüklenmesi mi gerekir?
VGA Utility sürücüsü üç tane bir tanesinin önünde (nview) yazıyor, hepsini mi indirip yüklemeliyim anlamıyorum.
Kablosuz ağ sürücüsü üç tane, bir tanesinin önünde bu yazıyor, üretim tarihi ve versiyonları aynı: (AX201). Diğeri de (Killer Control Center) yazıyor önünde. Üçünü de mi yüklemeliyim.
Xperı DTS Utility sürücüsünden de üç tane var.

Burak bey, resimdeki yanlış bilgisayarın Bluetooth sürücüsü imiş. Özür dilerim.

Hocam çözebildiniz mi acaba hangilerinin yükleneceğini?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı