Nitro 5 AN515-58 Valorant'ta 92 FPS veriyor

Berkannntt12

Femtopat
Daha fazla  
1665693106044.png

İşlemci ve ekran kartım düşük değerlerde çalışıyor. Nasıl artırabilirim? FPS'im diğer kulanaıclara göre bayağı düşük durumda yardım eder misiniz?
Bilgisayarım Acer Nitro 5 AN515-58 modeli.

Eki Görüntüle 1543294

İşlemci ve ekran kartım düşük değerlerde çalışıyor. Nasıl artırabilirim? FPS'im diğer kulanaıclara göre bayağı düşük durumda yardım eder misiniz?
Bilgisayarım Acer Nitro 5 AN515-58 modeli.

Buradan sürücü sekmesinden Control Center'i indirmen fayda sağlayabilir bazı BIOS'lar Control Center modları olmadan (ofis Gaming) tarzı düzgün çalışmıyor + olarak gerekli birkaç driveride edinebilirsin :)
Not: MUX Switch var ise açmayı unutma!

BIOS'tan MUX Switch'i kapat internetten araştır nasıl kapatacağını.

MUX Switch'i hiç açmadım dire.

Buradan sürücü sekmesinden Control Center'i indirmen fayda sağlayabilir bazı BIOS'lar Control Center modları olmadan (ofis Gaming) tarzı düzgün çalışmıyor + olarak gerekli birkaç driveride edinebilirsin :)
Not: MUX Switch var ise açmayı unutma!

MUX Switch'i harici bir ekrana bağladığım da çalışan bir şey değil mi ve nasıl açabilirim?

MUX Switch'i hiç açmadım dire.

MUX Switch'i harici bir ekrana bağladığım da çalışan bir şey değil mi ve nasıl açabilirim?

Harici ekrana takıp sadece 2. ekran seçerseniz aktif olur, eğer MUX var ise ekran takmanıza gerek olmaz ya da sadece 2. ekran demenize gerek kalmaz. BIOS'da Switch Graphics tarzı seçenek ile dGPU seçmeniz gerekmetedir.

BIOS'tan MUX Switch'i kapat internetten araştır nasıl kapatacağını.
Açması FPS arttırıyor, kapatması ise düşürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı