Nitro 5 düşük FPS veriyor

Uğraşamam diyorsanız 11.200'e MSI Alpha vardı onu alıp üstüne 8 GB RAM daha ekleyebilirsiniz.

"MUX ne?" diye soracak olursanız:

Evet hiçbir marka kusursuz değil. Mesela şu anki laptopumla Online oyunlarda biraz düşük FPS alıyorum fakat offline oyunlarda bazen 65 dereceye kadar düşüyor sıcaklık değerleri. Öyle çok Online oyun oynayan biri değilim o yüzden bu benim için büyük bir sıkıntı değil.

Hocam internette okuduğum kadarıyla bu fps sorunu genel olarak optimustan kaynaklanıyormuş. İntel uhd grapich olayını kapatamadığımız için yani. Bu illeti kapatmanın hiç bir yolu yokmu? Program felan?

Hocam internette okuduğum kadarıyla bu FPS sorunu genel olarak Optimustan kaynaklanıyormuş. Intel UHD Grapich olayını kapatamadığımız için yani. Bu illeti kapatmanın hiçbir yolu yok mu? Program falan?
Olsaydı MUX'a gerek kalmazdı. Çift kanal RAM yerine onu önerirdik. Benim bildiğim yok.

Peki bunu iade etmeyi düşünüyorum. Bunun yerine alabileceğim mux switch olan bı bilgisayar model felan varmı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…