Nitro 5 GTX 1080 sistemde oyunlar kasıyor

30fpsbro

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 kullanıyorum. 8 GB RAM - 7.84 GB kullanılabilir NVIDIA GTX 1080 64 Bit Intel i5 9th gen 2.40 GHz 9300-H CPU 1 TB disk.
Laptop kullanıyorum PC, yeni format yedi fakat oyunlarda mesela Valorant en düşük ayarlarda bile 40-39 FPS alıyorum ekran kartını kullansa bile. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro 5 kullanıyorum. 8 GB RAM - 7.84 GB kullanılabilir NVIDIA GTX 1080 64 Bit Intel i5 9th gen 2.40 GHz 9300-H CPU 1 TB disk.
Laptop kullanıyorum PC, yeni format yedi fakat oyunlarda mesela Valorant en düşük ayarlarda bile 40-39 FPS alıyorum ekran kartını kullansa bile. Nasıl düzeltebilirim?
Sıcaklık değerleri ile alakalı büyük ihtimal ve ram çok düşük 8 daha eklerseniz iyi olur

İşlemci kaç derece oyunda?

Valorantta o kadar düşük olması garip ama genel olarak RAM eksikliğinden dolayı da kasma yaşıyorsunuz. 8 GB RAM eklemeniz gerek.

Valorant'ta o kadar düşük olması garip ama genel olarak RAM eksikliğinden dolayı da kasma yaşıyorsunuz. 8 GB ra.

8 GB RAM Valorant'a sıkıntı yaratmaz yıllardır 8 GB RAM kullandım Valorant'a (GTX 1050 ile laptop) 120-150FPS arası oynuyordum. Not: Şu an 16 GB RAM kullanıyorum aynı sistemde Dual RAM olduğu için 10FPS bir artısı var.

8 GB RAM Valorant'a sıkıntı yaratmaz yıllardır 8 GB RAM kullandım Valorant'a (GTX 1050 ile laptop) 120-150FPS arası oynuyordum. Not: Şu an 16 GB RAM kullanıyorum aynı sistemde Dual RAM olduğu için 10FPS bir artısı var.

Zaten durumun garip olduğunu belirttim, genel olarak FPS kaybı da eksik RAM'den kaynaklanıyor.

İşlemci kaç derece?
Hatırlamıyorum

Zaten durumun garip olduğunu belirttim, genel olarak FPS kaybı da eksik RAM'den kaynaklanıyor.

RAM taktırıp denerim teşekkür ederim

Benim RAM'im eksik sanırım eskiden ağabeyim virüs sokmuştu You are an idiot tarzında RAM'in 200 MB'sini yedi

RAM takıp tekrar oyuna gireceğim FPS katkısı olursa bildiririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı