Nitro 5 i7-12700H alınır mı?

Peki keşke X laptopunu alsaymışım dedinmi.

Zaten iki kere Ideapad Gaming iade ettim (5800H-3060). Alırken de son olsun diyerek aldım, hiç de öyle bir derdim olmadı çünkü dediğim gibi iki kere bilgisayar iade edip 2-3 ay ortada kalıp sonra tekrar almışım böyle bir şey mümkün değil.

Zaten iki kere Ideapad Gaming iade ettim (5800H-3060). Alırken de son olsun diyerek aldım, hiç de öyle bir derdim olmadı çünkü dediğim gibi iki kere bilgisayar iade edip 2-3 ay ortada kalıp sonra tekrar almışım böyle bir şey mümkün değil.

Sıcaklıklar cozuttugunda Max kaç oluyor mesela.

Sıcaklıklar cozuttugunda Max kaç oluyor mesela.

Bu aralar 95'e (Normalde Turbo modda 80-86 arası takılıyorduk) kadar çıktı ki zaten bu sınır çok dert etmeyin diyorlar. Soğutma konusunda daha iyi bir rakibi olsa da almazdım hocam ya. Kasa kalitesi falan ayrı, dediğim gibi iki kere bilgisayar iade ettim neler çektiğimi @Artoria Pendragon hocam da biliyor. Artık sıcaklıklara takılmamaya uğraşıyorum çünkü bir haftaya 4 aylık olacak. Tadını çıkarmaya çalışıyorum.

Bu aralar 95'e (normalde Turbo modda 80-86 arası takılıyorduk) kadar çıktı ki zaten bu sınır çok dert etmeyin diyorlar. Soğutma konusunda daha iyi bir rakibi olsa da almazdım hocam ya. Kasa kalitesi falan ayrı, dediğim gibi iki kere bilgisayar iade ettim neler çektiğimi @Artoria Pendragon hocam da biliyor. Artık sıcaklıklara takılmamaya uğraşıyorum çünkü bir haftaya 4 aylık olacak. Tadını çıkarmaya çalışıyorum.

Boş ver hocam takma kafana keyfine bak ben biraz mükemmeliyetçiyim ondan böyle çok araştırmadan almak istemedim gene de yorumların için teşekkürler.

Boş ver hocam takma kafana keyfine bak ben biraz mükemmeliyetçiyim ondan böyle çok araştırmadan almak istemedim gene de yorumların için teşekkürler.

Ben de öyleyim hocam ama gerçekten bıktım yani bu kadar para verip rezil olmak garip iş.

Geri
Yukarı