Nitro 5 laptop oyun sırasında 85 derece oluyor

knk256

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Kuyumcu
SSD veya HDD modeli
512Gb 6000 okuma 4000 yazma
Merhaba arkadaşlar 2022 model Nitro 5 sahibiyim cihazımda aşırı ısınma problemi var. Fotoğrafta gözüktüğü gibi işlemci 60-85 bandında geziyor ekran kartı 55-65 arasında geziyor boştaki değerleri bu şekilde bu sıcaklığa rağmen fanlarda yüksek çalışıyor ve gürültülü. Belirtmeliyim ki cihaz bakımları işte macun değişimi fan temizliği vs 2 hafta önce serviste yapıldı buna rağmen sonuçlar bu şekilde. Müşteri hizmetleri oyun bilgisayarı olduğu için durumun normal olduğunu aktarıyorlar yani mal yerine koyuyorlar bu durumla alakalı ne yapabilirim? Ve pil süresi de 1.30 saati bile çıkartmıyor güç tasarruf modunda kullanmama rağmen.
nitro sense.png

Boştaki değerlermiş yorumumu siliyorum. Boşta gerçekten yüksek turbo boostu kapatabilirsin veya macunu kendin değiştirebilirsin.

Servisteki elemanlar büyük ihtimal işini düzgün yapmamış.

Boştaki değerlermiş yorumumu siliyorum. Boşta gerçekten yüksek Turbo Boost'u kapatabilirsin veya macunu kendin değiştirebilirsin.

Servisteki elemanlar büyük ihtimal işini düzgün yapmamış.

El ile müdahale etmem durumunda garanti dışı kalacağını söylediler ve servis müdahale imkanı varken elimi sürmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı