Nitro 5 laptop şarjda iken şarjı bitiyor

Hocam servis deneyiminizi anlatabilir misiniz ayrıntılarıyla? Ben de yolladım dün bakım için, kargoda şu an.

Ben bakım için yollamıştım laptopu 1 haftada geldi laptopa RAM ve SSD yükseltmesi yapmıştım garantide vs olsun bir sorun yaşamadım garanti dışı kalması gibi ben memnum kaldım servisten.

Ben bakım için yollamıştım laptopu 1 haftada geldi laptopa RAM ve SSD yükseltmesi yapmıştım garantide vs olsun bir sorun yaşamadım garanti dışı kalması gibi ben memnum kaldım servisten.
Benim garanti biteli bayağı oldu. Şimdi kargoda, ulaştıktakn sonra nasıl bir yol izliyorlar. Arayıp bir şer diyorlar mı? Parayı nasıl alıyorlar? Tam 7 günde mi geldi?

Sadece tek sorun kutu biraz harsar almış çok ufak bir de cihazı arka kapağı sökülürken ufak tekef açılma izleri var ama bir sorun teşkil etmiyor bakımdan geldikten sonra içini açıp baktım SSD ve RAM yerindemi diye içinde vs olsun bir sıkıntı göremedim tamir izi vs.

Termal macunu da ben alıp içine koydum, not olarak da yazdım, dikkate alırlar umarım.

Benim garanti biteli bayağı oldu. Şimdi kargoda, ulaştıktakn sonra nasıl bir yol izliyorlar. Arayıp bir şer diyorlar mı? Parayı nasıl alıyorlar? Tam 7 günde mi geldi?

İletişim bilgilerni yazdıysanız telefona SMS geliyor bilgiliendirme SMS'i. Sitelerinden snid ve sn numarası ile sorgulama yapabiliyorsunuz.

Termal macunu da ben alıp içine koydum, not olarak da yazdım, dikkate alırlar umarım.

Kendi macunlarını kullanıyorlar bende sordum olmaz dediler.

İletişim bilgilerni yazdıysanız telefona SMS geliyor bilgiliendirme SMS'i. Sitelerinden snid ve sn numarası ile sorgulama yapabiliyorsunuz.
Hem kutuya hem içine koyduğum kağıda numara yazdım. SNID, SN kutuda yazıyordu ya şimdi öğrenemem, arasam yardımcı olurlar mı acaba?

Hem kutuya hem içine koyduğum kağıda numara yazdım. Snıd, sn kutuda yazıyordu ya şimdi öğrenemem, arasam yardımcı olurlar mı acaba?

Arayın söylerler size kayıt numarası ile zaten SMS geliyor işleme alıdnı diye SMS'te yazıyor kayıt no sn no falan.

Servis macun olarak Thermal Grizzly macun kullanıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı