Nitro 5 laptopta darboğaz mı var?

Hocam monitördeki görüntüyü iptal ettim laptopta çevirdim, düzeldi gibi.%40 kullanım 160-180 FPS arası gidip geliyor. Bir de ekstra olarak laptopu performans modunda mı kullanayım nitrosensten ayarlayıp?

Oyuna gireceğin zaman performans moduna almalısın. Cihazda MUX var onu açarsan FPS 350'lere çıkar ancak DP'dan monitöre görüntü alamazsın mux açıkken HDMI ile bağlaman gerek. Monitör 4K mı?

Oyuna gireceğin zaman performans moduna almalısın. Cihazda MUX var onu açarsan FPS 350'lere çıkar ancak DP'dan monitöre görüntü alamazsın MUX açıkken HDMI ile bağlaman gerek. Monitör 4K mı?

Monitör 1080p. Şimdi tekrardan sorunlu hale geçti. En yüksek ayarlar %20 kullanım 70 FPS alıyorum. MUX nasıl açabilirim ayrıyeten bahsedebilir misin biraz? (Hocam sorun MUX'taymış. MUX Açınca düzeldi CPU yine yüksek kullanımda ama ekran kartı istediği zaman %90'lara çıkıyor. 250-400 arasında geziyorum yeter de artar bile. Teşekkürler ilgin ve alakan için.)

Oyuna gireceğin zaman performans moduna almalısın. Cihazda MUX var onu açarsan FPS 350'lere çıkar ancak DP'dan monitöre görüntü alamazsın mux açıkken HDMI ile bağlaman gerek. Monitör 4K mı?
Hocam bir de şunu sormak istiyorum.Laptopu Nitrosense ayarlarından performans modunda mı kullanayım ? Çok fazla ısı farkı oluyor performans modunda.Daha soğuk çalışıyor bilgisayar,daha fazla ses çıkıyor ama olsun.Laptop ömrünü kısaltır mı bu mod ?

Son düzenleme:
Hocam bir de şunu sormak istiyorum. Laptopu Nitro Sense ayarlarından performans modunda mı kullanayım? Çok fazla ısı farkı oluyor performans modunda. Daha soğuk çalışıyor bilgisayar, daha fazla ses çıkıyor ama olsun. Laptop ömrünü kısaltır mı bu mod?

Performans modunu oyunlara gireceğin zaman açman yeterli olur. Windows da iken sessiz modda kullanabilirsin. Cihaz serin çalıştığı sürece ömrüne bir etki etmez.

Geri
Yukarı