Nitro 5 RTX 3050 laptopta GPU sıcaklığı yükte 75 derece oluyor

Bende Victus var oyundan oyuna değişiyor. 3800-4000 RPM'de 60 derece oluyor, sesi rahatsız etmiyor. Ya işlemciyi kısıtlayacaksınız ya da sese alışacaksınız.

Bende yüksek grafikteki oyunlarda 4156 Max çıkıyor Acer'de Max 7500 o yüzden diğer pclere göre biraz daha sesli orta ayarlarda 3500'lerde normale dönüyor tabii ama ben sesi duymamak için kulaklık kullanıyorum.

Bayağı iyi hocam. Daha sıcak çalışan masaüstü sistemler var. Laptop için ortalamanın altında sıcaklıklar.

Benim de yazın 55 60 derece senin sistem normal değil. Bu dediğim ne kadar saçmaysa sizin dediğiniz de o kadar saçma hocam. Kendi sisteminize bakıp başkasının sistemine yorum yapmanız dorğu değil.

Bayağı iyi hocam. Daha sıcak çalışan masaüstü sistemler var. Laptop için ortalamanın altında sıcaklıklar.

Benim de yazın 55 60 derece senin sistem normal değil. Bu dediğim ne kadar saçmaysa sizin dediğiniz de o kadar saçma hocam. Kendi sisteminize bakıp başkasının sistemine yorum yapmanız dorğu değil.

Normal olması için ne olması lazım? 🤷‍♀️ kendi düşüncesi olan yorum yapar siz yönetmiyorsunuz bu siteyi sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı