Çözüldü Nitro 5 RTX 3070 laptopta CS2 60 FPS'e sabitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

can_98

Hectopat
Daha fazla  
Selam, 3070 Ti 12700H 16 GB RAM Acer Nitro5 laoptapa sahibim, CS2'de ortalama 300 FPS aliyorum. Hiçbir sorun yok ama bazen oyunun ortasinda hop bir anda 60FPS'e sabitleniyor oyun, igrenc bir hal aliyor, akicilik gidiyor, karincalaniyor falan ekran. Neden oldugunu cozemedim. Sonradan cikti, bu olay son 2 gundur falan vsycn kapali, dikey esitleme kapali, NVIDIA'nin kendi ayarlarinda da V-Sync kapali. Baska neden yapiyor olabilir? Sicakliklar gayet normal, bu olayi zagten bir tek CS2'de yapiyor. Acaba benlik degil de oyunda mi sorun var?

Oyun ici Max FPS 0 ayarlarini da yaptim. Bu arada arkadaşlar bu ayar zaten direkt oyun baslangıcında da yazili.

Çözüm
Acaba güç tasarrufu moduna falan mı çekiyor oyun sırasında. Kontrol eder misiniz uygulaması varsa.
Laptop her zaman şarjda takılı bır sekılde sımdı guc ayarlarınıda kontrol ettım ama hepsı en yuksek performansda zaten dedıgım gıbı bırden fazla oyun oynuyorum bır tek CS2 de bu olay oluyor daha demın Fortnite gırdım yuksek ayarlarda 120 altına dusmuyor CS2 dusmesı saçma geldı.

Cozuldu sanırım arkadaşlar acet Nitro'dan guc ayarlarıyla oynadım bıraz sanırım dusuk fanda kullandıgım ıcın boyle bır sorun olmus gıbı gornuyor teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı