Nitro 5 vs ROG STRIX vs TUF Gaming

Hocam sanırım bu ASUS'un bu modelinde ki GTX 1650, GTX 1650 Ti ile aynı güçteymiş doğru mu?

Hocam MUX Switch yok sanırım bu laptop da CS:GO Valorant gibi oyunlarda ne gibi etkisi olur? Çok FPS kaybı yaşanır mı?

Advanced BIOS'ta olması lazım ki bu fiyatta tek, ama pek sağlıklı değil. MUX olmasa da 5000M serisinde FPS tazeleme hızı üstünde tutuluyor.

Mühendislik için kullanacağım ara sıra oyun oynarım ama 8 GB RAM olması korkutuyor biraz.

kağıt üzerinde daha zayıf duruyor ona takıldım biraz nasıl daha iyi oluyor? kalite mi?
ROG'un işlemcisi öbür ikisinden çok daha iyi, ayrıca Dynamic Boost destekli 1650 barındırıyor, bu sayede 2020 1650ti performansı veriyor, kalite konusunda da öbür iki modelden çok daha önde.

Mühendislik için kullanacağım ara sıra oyun oynarım ama 8 GB RAM olması korkutuyor biraz.

Kağıt üzerinde daha zayıf duruyor ona takıldım biraz nasıl daha iyi oluyor? Kalite mi?

Mühendislik programları AMD ekran kartında çıkarabilir o zaman en iyi seçenek ROG oluyor. RAM konusunda da çok sıkıntı etmeyin sonrasında 8 GB RAM daha ekleyebilirsiniz.

GDDR6 teknolojisi varsa araları.

Hocam sanırım bu ASUS'un bu modelinde ki GTX 1650, GTX 1650 Ti ile aynı güçteymiş doğru mu?

Hocam MUX Switch yok sanırım bu laptop da CS:GO Valorant gibi oyunlarda ne gibi etkisi olur? Çok FPS kaybı yaşanır mı? Bu başlık altında ki ASUS modeli için dedim hocam.

Nda fark az vardır Refresh sürümü ekran kartı illa Ti olsun demeye gerek yok bence ama tabii ki sizin isteğinize bağlı.

Kağıt üzerinde daha zayıf duruyor ona takıldım biraz nasıl daha iyi oluyor? Kalite mi?

ROG kasa anlamında oldukça başarılı soğutma vs. RAM takviyesi yapılabilir eğer destek varsa.

Geri
Yukarı