Nitro 5 yüksek performansa çekmek zararlı mı?

haaaaaaaaaandles

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
256gb
Öncelikle merhaba Acer Nitro 5 AN515-54 model cihaza sahibim ve yenice Elden Ring oynamak istiyorum ilk defa açtığımda 768p high settings olarak kendisi optimize etmiş. Sorum şu ben cihazımı dengeli modda kullanıyorum ve Elden Ring oyununu daha oynayamadım, ilk bosstan sonra mağarada oyunu bıraktım.

Cihazımı çok da zorladığını (bu ayarlarda) sanmıyorum ama bu oyunu da iyi bir görüntü kalitesiyle oynamak istiyorum, cihazı yüksek performansa çekmek herhangi bir donanımsal veya yazılımsal soruna yok açar mı veya çok gerekli bir şey mi?

Eğer şarjda oynuyorsanız ki öyle yapmalısınız, gerekirse nihai performans açın zararı olmaz faydası olur.

Öncelikle merhaba Acer Nitro 5 AN515-54 model cihaza sahibim ve yenice Elden Ring oynamak istiyorum ilk defa açtığımda 768p high settings olarak kendisi optimize etmiş. Sorum şu ben cihazımı dengeli modda kullanıyorum ve Elden Ring oyununu daha oynayamadım, ilk bosstan sonra mağarada oyunu bıraktım.

Cihazımı çok da zorladığını (bu ayarlarda) sanmıyorum ama bu oyunu da iyi bir görüntü kalitesiyle oynamak istiyorum, cihazı yüksek performansa çekmek herhangi bir donanımsal veya yazılımsal soruna yok açar mı veya çok gerekli bir şey mi?
Nihai performans da oynamalısınız şarjı hızlı gider ama fps fark eder.

Zamanında Witcher 3 oynarken yapmıştım ama fanlar diğer modlara oranla çok daha fazla rpmde çalıştığı için bir daha açmadım , bunun soruna yol açacağını düşündüğüm için , donanım kısmında çok yokum ama fanların ömründe yeme veya yanma tarzı olayları olmaz değil mi?
Bilmediğim için soruyorum
Eğer şarjda oynuyorsanız ki öyle yapmalısınız, gerekirse nihai performans açın zararı olmaz faydası olur.

Zamanında Witcher 3 oynarken yapmıştım ama fanlar diğer modlara oranla çok daha fazla RPM'de çalıştığı için bir daha açmadım, bunun soruna yol açacağını düşündüğüm için, donanım kısmında çok yokum ama fanların ömründe yeme veya yanma tarzı olayları olmaz değil mi?
Bilmediğim için soruyorum.

Fazla ısınıyor olabilir. MSI Afterburner indirip kaç derecede çalıştığını ölçün. Eğer absürt derecelere çıkıyorsa fanların hızlanması normaldir. Ama absürt derecelere çıkması normal değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı