Nitro AN515-54 alınır mı?

PROTECTQ

Hectopat
Arkadaşlar merhaba RX590 ekran kartıma takas olarak teklif edlildi işlemcisi birazcık düşük ama size sormadan karar vermeyeyim dedim. Sizce takas yapmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amacım kendi ekran kartımı satıp laptop almak.

Anlatamadım galiba. Senin sistemin zaten güzel o laptop senin sisteminin yerini tutmaz. O laptopu alıp sonra satıp parasının üstüne sende bütçe koyup yeni bir ekran kartı alıp kendi sistemine takacaksan mantıklı olur bu ticaret, yoksa RX 590'nın varken neden satasın.

Şu an sana teklif edilen laptopu sıfır alabilmen için yaklaşık 8000 ödemen lazım, senin ekran kartın en fazla 5500 eder. Takas edip satabilirsin.

5500 derken hocam ben ekran kartımı 6000'e versem elimi öpecek insanlar var. Ayriyeten 8000 TL'ye RX 580 satanları ne çabuk unuttunuz.
Anlatamadım galiba. Senin sistemin zaten güzel o laptop senin sisteminin yerini tutmaz. O laptopu alıp sonra satıp parasının üstüne sende bütçe koyup yeni bir ekran kartı alıp kendi sistemine takacaksan mantıklı olur bu ticaret, yoksa RX 590'nın varken neden satasın.

Masaüstünden yoruldum hocam yanımda taşımak istiyorum oynayacağım en iyi oyun Forza 5 zaten 60 FPS açsın yeter DLSS falan var 2060'larda. 2060 almasam bile 1660 Ti'a FidelityFX gelecek her halükarda yüksek ayarlarda 60 FPS geçerim diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı