NMAX 155 CC nasıl alınır?

tugi02

Picopat
Daha fazla  
Bayiden etiket fiyatına NMAX 155 CC'yi nasıl alırım? İsim yazmıyorlar sanırsam. Beklesek gelir mi etiket fiyatından?

Etiket fiyatına kastınız sitedeki fiyatından mı? (sanırım) bütün bayiler ekstra ayağına +50k para ekliyorlar. Karşı çıkma ihtimaliniz var ancak o durumda da "git başka yerden al o zaman birader" gibi bir söz yeme ihtimaliniz de var.

Evet sitedeki fiyatına. Böyle büyük kurumsal firmalar nasıl böyle işlere giriyor. Bunların bir merkezi yok mu bir standartlarının olması gerekmiyor mu? Şaka gibi bir durum haline geldi ya. Ben şimdi 155 CC NMAX'i normal fiyatından ne zaman alacağım hiç mi bayilere yüklü şekilde stok gelmeyecek. Kafayı yememek elde değil.

Evet sitedeki fiyatına. Böyle büyük kurumsal firmalar nasıl böyle işlere giriyor. Bunların bir merkezi yok mu bir standartlarının olması gerekmiyor mu? Şaka gibi bir durum haline geldi ya. Ben şimdi 155 CC NMAX'i normal fiyatından ne zaman alacağım hiç mi bayilere yüklü şekilde stok gelmeyecek. Kafayı yememek elde değil.
Ben de R25/MT25 veya CBR650 alacaktım, normalde 130 bin TL olması gerekirken 200 bin TL gibi bir fiyat söz konusu 250'lik motorlarda. Bu sebepten alamıyorum, CİMER'e şikayet ettim, gerektiğinde denetliyoruz dediler sadece. Elimizde hiçbir seçenek yok ne yazık ki, 2. el temiz bakmanız gerekiyor.

Liste fiyatına Yamaha ve Honda almak günümüz şartlarında imkansız gibi duruyor. Bayiden sıfır MT25 çıkarmayı istiyorum ancak liste fiyatına almadığım sürece hiç kimseye fazladan 1 kuruş kazandırmam. Karaborsa işi bitene kadar Yamaha ve Honda grubundan uzak duracağım.

Geri
Yukarı