Noctua NF-P12 alınır mı?

Makaleler
3
Yer
Çanakkale

Kasam bu, alıp arkadaki egzoz fanıyla değiştirmek istiyorum, öne kesinlikle takmayacağım. Bende şu an 4'lü çoklayıcı var 4 pinli, fanların 4'ü de 3 pinli. 4 pinli fanı takıp kablolamasını yapıp direkt kullanabilir miyim? Kargo ücreti vs. 300 TL civarına geliyor soğutmasına değer mi? Bu bütçede daha iyi fan önerisi varsa atar mısınız?

4 pinli olan buymuş:

Son düzenleyen: Moderatör:
54CFM değeri var. Akasa Viper 83. Teknobiyotikte de indirim de şu an. Performans istiyorsan onu önerebilirim.

Benim kafamdaki düşünce fanlarımı da satıp full Akasa Viper doldurmak.

54CFM değeri var. Akasa Viper 83. Teknobiyotikte de indirim de şu an. Performans istiyorsan onu önerebilirim.
Şuan almayacağım alırsam 1-2 aya, ekran kartı sıcaklığı falan kaç derece fark eder, almaya değer mi? Furmark da 8x post-fx'de 67-71 arası alıyorum bağlantı sıcaklığını.

Şuan almayacağım alırsam 1-2 aya, ekran kartı sıcaklığı falan kaç derece fark eder, almaya değer mi? Furmark da 8x post-fx'de 67-71 arası alıyorum bağlantı sıcaklığını.

Sıcaklığın ne olur onu bilemem. Ama dediğim gibi hava akış değeri yüksek 83 ile. Güzel bir performans verir ama derece veremem sana.

Geri
Yukarı