Noctua NH-D15s nasıl 354TL olabiliyor?

apple3bule4

Decapat
Merhaba, geçen hafta sarı siteden kapalı kutu Noctua NH-D15s i 1800TL'ye satın aldım. Ürünü bugün teslim aldım satıcı arkadaş faturayı attı Amazon TR'den yurt dışı ürün sipariş tarihi ocak 2024 ve fiyat 300TL ithalat depozito ücreti ile 354TL'ye gelmiş. Nasıl bu kadar ucuza almış veya olabiliyor? 2-3 ayda fiyatı nasıl 10 kat artıyor?

Faturada sipariş tarihi 28 Ocak 2024 teslim tarihi 7 şubat 2024 kutudaki etikette 14 Aralık 2023 nasıl oluyor bu.

Son düzenleme:
Fiyat artışının birçok sebebi olabilir. Sebeplerden bir tanesi, Noctua Türkiye'de pek aktif bir marka değil. Haliyle fiyatları çok yüksek. Mesela aynı ürün şu an 4.300 TL gözüküyor. Ürün az çünkü. Bunun dışında döviz kurları çok etkili.

Alan arkadaş muhtemelen çok büyük bir indirime denk getirmiş almış. Ara ara böyle şeyler denk gelebiliyor. Üzümünü ye bağını sorma. İyi ürün.

Fiyat artışının birçok sebebi olabilir. Sebeplerden bir tanesi, Noctua Türkiye'de pek aktif bir marka değil. Haliyle fiyatları çok yüksek. Mesela aynı ürün şu an 4.300 TL gözüküyor. Ürün az çünkü. Bunun dışında döviz kurları çok etkili.

Alan arkadaş muhtemelen çok büyük bir indirime denk getirmiş almış. Ara ara böyle şeyler denk gelebiliyor. Üzümünü ye bağını sorma. İyi ürün.

Tarihler kafamı karıştırdı gerçekten satan arkadaşın elinde bayağı bir kapalı kutu mevcut bu soğutucudan replika falan yapılmış olamaz değil mi?

Akakçe'de son 1 yılda en düşük 1600TL falan ama 350TL gerçekten absürt geldi.

Bende almayi düşünüyorum, ayni soru benimde kafami kurcalıyor, amazon.it de 33dolar filan bu cihaz. ama acaba replika mi.

hocam ürün hakkında görüşleriniz nedir? satin aldığınız ürün kapali kutu mu geldi? orjinalligini teyit edebildiniz mi

Son düzenleme:
Kapalı kutu geldi de içindeki materyaller normalde poşeti falan oluyor kapalı şekilde o açık geldi. Ryzen 5 7600 tam yükte Max 80 falan görüyordu yanlış hatırlamıyorsam oyunlarda da 55-60 derece undervolt yapınca ufak 45 derecelerde geziyordu oyunlarda.
Bende almayi düşünüyorum, ayni soru benimde kafami kurcalıyor, amazon.it de 33dolar filan bu cihaz. ama acaba replika mi.

hocam ürün hakkında görüşleriniz nedir? satin aldığınız ürün kapali kutu mu geldi? orjinalligini teyit edebildiniz mi

Kapalı kutu geldi de içindeki materyaller normalde poşeti falan oluyor kapalı şekilde o açık geldi. Ryzen 5 7600 tam yükte Max 80 falan görüyordu yanlış hatırlamıyorsam oyunlarda da 55-60 derece undervolt yapınca ufak 45 derecelerde geziyordu oyunlarda.
hocam sahibinden üzerinden satin aldim. satan kişinin adresi Tekirdağ gözüküyor du, ama kargo Adana'dan yola çıktı. Sahibinden de bu ürünü satan kişilerin profillerine bakıyorum neredeyse hepsi aynı yada benzer ürün satiyor. Şüphelenmedim değil.

Hocam sahibinden üzerinden satin aldim. Satan kişinin adresi Tekirdağ gözüküyor du, ama kargo Adana'dan yola çıktı. Sahibinden de bu ürünü satan kişilerin profillerine bakıyorum neredeyse hepsi aynı ya da benzer ürün satiyor. Şüphelenmedim değil.

Bende aynısını yaşadım hepsinin fiyatı aynı sahibinden adresi aynı kargo farklıydı.

Bende aynısını yaşadım hepsinin fiyatı aynı sahibinden adresi aynı kargo farklıydı.
hocam ya ürünler replika , yada bu ürünler illegal olarak elde edilmiş. yada amazonun bir açığı bulunmuş ordan ucuza alınıyor. aldim bende bekliyorum gelmesini bakalım. gelince götürüp elektronik mağazalarında bir kontrol ettireceğim

hocam ya ürünler replika , yada bu ürünler illegal olarak elde edilmiş. yada amazonun bir açığı bulunmuş ordan ucuza alınıyor. aldim bende bekliyorum gelmesini bakalım. gelince götürüp elektronik mağazalarında bir kontrol ettireceğim
aldığım kişiye whatshappdan yazdım nasıl bu kadar ucuz dedim indirimdeyken almıştım dedi gönderdigi faturamsı şeyde bi garipti

Yeni konular

Geri
Yukarı