Node JS bilgisayarı kastırır mı?

kyogura

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım 3070 Gigabyte 8 GB, işlemcim i5 12400F. RAM: 16 GB Corsair Vengeance. Node JS indirdim ama keşke indirmeden önce sorsaydım, Node JS bu özelliklerde bilgisayarı yavaşlatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Su konuyu da acmissin, sistemini yazip ovgu alma pesinde misin yoksa trolluyor musun nedir?

Baslangic icin her seyi yaparsin, tek tek o kastirir mu bu costurur mu diyene kadar yolu yarilamistin simdiye.

bro sistemimle ego kasmak için herhangi bir nedenim yok sistemimle veya elimdekilerle övüünmek en nefret ettiğim şeydir böyle konularda insanlar bazen sistem gereksinimlerini soruyor biliyorsan hani ? ayrıca bilgisayar için bir sorum olursa yine aynı şeyi yapacağım? böyle bir platformda bu kadar saçma bir yorum yapman akla oturur gibi değil haberin olsun. Sistemimle övünecek olmak istesem technopat sitesi yerine başka platformlarda paylaşırım ?

Su konuyu da acmissin, sistemini yazip ovgu alma pesinde misin yoksa trolluyor musun nedir?

Baslangic icin her seyi yaparsin, tek tek o kastirir mu bu costurur mu diyene kadar yolu yarilamistin simdiye.
Ego kasmak ve sistemimle övünmek için herhangi bir sebebe sahip değilim ? ayrıca övünmek istesem technopat yerine başka platformlarda paylaşırım sistemimi ?

Geri
Yukarı