Node.js vs GO (Golang)

İşte bu yüzden genel olarak videolara bakmıyorum ama takip ettiğim birkaç kanal var:
Aklıma gelenler bunlar. Bakabilirsin.

Teşekkür ederim. Gerçekten videolardan yarım saat dinleyeceğime buradan 15-20 dakikada hallediyorum üstüne pratik yapıyorum.

@uriones hocam bu attğım gonun orijinal documentationlarında neden data type, variableden falan bahsedilmemiş?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Gerçekten videolardan yarım saat dinleyeceğime buradan 15-20 dakikada hallediyorum üstüne pratik yapıyorum.

@uriones hocam bu attğım gonun orijinal documentationlarında neden data type, variableden falan bahsedilmemiş?

Sağ üstte hambuger dediğimiz 3 çizgi var ona tıkla menü açılıyor. Onun içindeki Basics'de var

Ama bir yerde interface kavramını görmüştüm bu OOP ile ilgi bir kavram depil mi? Bir de o attığım programiz sitesini okusam yeterli olur mu temeller için?

Evet yeterli olur. GO'daki Interface'in işlevi bir tık daha farklı. Daha çok kod okunurluğunu arttırıyor ve struct gruplaması için kullanılıyor veya senin structının farklı paketlerle uyumlu çalışmasını sağlıyor

Geri
Yukarı