Nokia 8 Alınır mı?

bybozkurt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere Nokia 8 hakkında kafamda birkaç soru işareti var. Cihazı bugünlerde sipariş edeceğim. Benim için önemli olan bir konu olan ses konusu, Nokia 8'in ses kalitesi nasıldır, dahili ekolayzır ayarları var mıdır? Bir de ısınma yapan bir cihaz mıdır, içindeki Snapdragon 835 olmasına rağmen. Son olarak otomatik başlayan uygulamalara müdahale edilebiliyor mu acaba? Nokia 8 kullanıcılarının yorumlarını görmek isterim açıkçası.

Nokia 8 review: Nokia’s return to the high-end segment - DxOMark
Bunu göz önüne alırsak, pek müthiş bir seçim olmayabilir. Ses olarak da mono hoparlör barındırıyor olmalı. Yani doğrudan denemeden iyidir kötüdür kestirmek biraz sorun. P9 lite 2017 mono hoparlör barındırmasına rağmen iyi denebilecek bir ses kalitesine sahipti. Isınma sorunu muhtemelen yoktur, varsa da çabuk soğuyor olmalı.

Aslında XZ1 için karar kılmıştım ancak sonrasında ekran sorunu ve Sony'nin telefon sektöründen çekileceğine dair söylentiler duyunca vazgeçtim. Ekran sorunu siyah renkli modellerde olmuyor deniliyor ama bundan ziyade Sony tam ben cihazı alıp en az 2 yıl kullanacağım halde sektörden çekilirse elimde güncelleme bile almayan bir cihaz kalır. O yüzden Nokia 8'e karar kıldım. Ama onun da Stock Android kullanmasından ötürü ses kalitesi hakkında endişelerim var. Kamerası emektar ZenFone 2'im kadar çeksin yeter.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı