Nokia 925 vs 1320

• Konuyu başlatan Technogamer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
Kamera ile çok işim olmaz ama çok da kötü olmasa iyi. Dediğim gibi fazla taşımam ve büyük ekranı severim. Tercihim Nokia 1320 mi olmalı? Nokia 1320 ile 925 arasındaki donanım farkı ne kadardır? Taşınabilirlik ve kamera açısından da Nokia 925 iyi geliyor.
Donanımsal olarak çok fark yok. 925'in grafik kartı 1320'den biraz daha iyi. 1320'nin bataryasını da unutmamak gerek 3400 mAh batarya var. 1320 1.7 Ghz işlemciye, 925 1.5 Ghz işlemciye sahip. Ama batarya farkı hariç donanımsal olarak çok yakınlar.

1320'de 925'de çok güzel telefonlar özellik olarak bakarsak kafa kafaya denile bilir.
Büyük ekran severim demişsin ama şu da var şimdi 925'de küçük sayılmaz bence!
1320 batarya güzel ama ekran 6' o ekrana o batarya yine anca yani kafa kafaya.
Kamera olarak ve tasarım olarak bence 925 daha iyi. Zamanla 1320 taşıması dışarıda kullanımı canını sıkabilir diye düşünüyorum ben...

1320'de 925'de çok güzel telefonlar özellik olarak bakarsak kafa kafaya denile bilir.
Büyük ekran severim demişsin ama şu da var şimdi 925'de küçük sayılmaz bence!
1320 batarya güzel ama ekran 6' o ekrana o batarya yine anca yani kafa kafaya.
Kamera olarak ve tasarım olarak bence 925 daha iyi. Zamanla 1320 taşıması dışarıda kullanımı canını sıkabilir diye düşünüyorum ben...

Arada gerçekten boyut olarak pek büyük bir fark yoksa Nokia 925 almak mantıklı.

Nexus 7 bir tabletim var 7 inç o bile bana küçük gelebiliyor. Nokia 925 kaliteli bir telefon ama boyutu biraz küçük fakat alacağım galiba.

Nokia lumia 925 kullanıyorum. Gayet rahat ekran 4.7+1.5 ghz işlemcili şu ana kadar hiçbir sorun çıkartmadı. Oyunları da videoları da gayet iyi. Fotoğraf çekmek isterseniz çift flaş var böylece beyaz dengesi çok iyi 8.7 megapixel kamera.

Lumia 925 in özelliklerini NOKIA LUMIA 925 - Nokia - Türkiye adresinden görebilirsin.

1320 özelliklerini ayrıntılı olarak NOKIA LUMIA 1320 - Nokia - Türkiye adresinden bulabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı