Nokia C3-00 ile YouTube Nasıl İzlenir?

omercantr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, şu an elimde Nokia C3-00 tuşlu bir telefon var ve bundan YouTube'da video izlemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırsam aynı telefonu kullanarak buraya konu açtın ama yinede en baştan anlatayım. Ayarlardan internetini açman lazım. Bu bazen WAP olur bazan Mobil Veri bazende Hücre iletişimi diye geçebilir. Sonra internet tarayıcından adres kısmına "youtube.com" yazarsın. Bu arada ben kendi nokia telefonuma sims indirip oynamıştım.

Sanırsam aynı telefonu kullanarak buraya konu açtın ama yinede en baştan anlatayım. Ayarlardan internetini açman lazım. Bu bazen WAP olur bazan Mobil Veri bazende Hücre iletişimi diye geçebilir. Sonra internet tarayıcından adres kısmına "youtube.com" yazarsın. Bu arada ben kendi nokia telefonuma sims indirip oynamıştım.
youtube a girip deneyince tarayıcınız desteklenmiyor diyo ama internette baktığımda izleyen kişileri görüyorum
youtube a girip deneyince tarayıcınız desteklenmiyor diyo ama internette baktığımda izleyen kişileri görüyorum

O zaman bir şekilde telefonun sd kartı varsa onu bilgisayara bağlayıp internet tarayıcısı indireceksin. Genelde Opera kullanılıyor.

O zaman bir şekilde telefonun sd kartı varsa onu bilgisayara bağlayıp internet tarayıcısı indireceksin. Genelde Opera kullanılıyor.
tamamdır hocam yardımın için teşekkür ederim
hocam siz simsi satınmı almıştınız bende sims indirmiştim bi aralar ama satın almak gerekiyodu nasıl oynadınız siz

Son düzenleme:
Bende varsa burada paylaşıyım.
Yukarıdaki linke Opera Mini yükledim. Sims'i ise bulamadım.

Son düzenleme:
O video izleme işini ben 6230 ile yapıyordum. 6300 da X2-00 da çalışıyordu. Son gelen HTML5 güncellemesi ile tuşlu telefonlarda yer alan Opera desteklemediği için açmaz oldu, güncelleme yapsa Opera belki açabilir. Bu cihazda izlemek için uğraşma ben yolunu bulamadım. E7-00 da Opera 12 sürümünde videoyu indirip izleyebiliyorsun. 6230 da hafıza kartına müzik indirmişliğim var. Sesli komut portre modu gece modu o telefonda 2005 yılında vardı. Facebook çalıştırıyordu, e postası vardı. Bu da at çöpe diyenlere gelsin. Telefonun kulaklığı hds-3 modelinde amfi yer alıyordu. Daha fazla bilgi için beni diğer forumlarda andires42 adıyla bulabilirsin. Ya da YouTube'dan ulaşabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tamamdır hocam yardımın için teşekkür ederim.

Hocam siz Sims'i satınmı almıştınız bende Sims indirmiştim bir aralar ama satın almak gerekiyordu nasıl oynadınız siz.
www.dedomil.net
Sims jar download 320x240 aratırsan Google da çıkar hafıza kartına atıp oynabilirsin. İnternete bağlanmak ve indirme yapmak için yapılandırma ayarını yapman gerekli önce.
Dedomil.net e Opera dan girerek telefona indirme yapabilirsin.

Ha şunu unuttum Google Maps Java halen çalışıyor sokak görünümü de var . Hava durumu uygulaması da halen aktif.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, şu an elimde Nokia C3-00 tuşlu bir telefon var ve bundan YouTube'da video izlemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Şimdi tarayıcıya girip m.mobile9.com yaz karşına cıkan sayfada uygulamalar seceneği var onu seç sonra YouTube web YouTube daiwantion diye uygulama var indir ikisini ve YouTube'da her şeyi izle. Sana bahsettiğim sayfada 1 cok uygulama var hepsine göz atabilirsin telefonuna uygun bütün programları görürsün.

X2-00'da deniyorum. Yapılandırma ayarını yapmama rağmen güvenli bağlantı yapılamıyor dediği için indiremiyorum.
@Dg. Mustafaaaa.

Yeni konular

Geri
Yukarı