Nokia Lumia 1020 Pro ve Smart Cam

murat Ozugur

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar ben bugun nokia lumia 1020 satin aldim. urun gercekten dis gorunusu vs her anlamiyla cok guzel fakat benim 1-2 sorum olucakti bu konuda bana yardim ederseniz cok sevinirim.

Ben telefonun menusunde tanitimlarda izledigim Pro cam veya smart cam programini goremedim bunu markteinden mi indirmem gerekiyor yoksa telefonda bir dengesizlik mi var ?

Yazılım güncellemesi yapın. Daha sonra mağaza ayarlarından güncellemeleri kontrol et seçeneğini tıklayın. Eski sürüm uygulamalar güncellenecektir. Eğer yine yoksa siz indirmeyi deneyin.

Pro cam ve Smart cam uygulamaları Nokia'ya aitti. Windows şirketine uygulamalarda geçince tek bir programda toplandı o. Lumia Camera uygulamasında görebilirsin.

tesekkurler Byrupi bu arada benim ara ara sorunlarim oluyor ama telefonla ilgili yine sizi rahatsiz edicem :p

Nokia Lumia 1020 Camera grip hangi magazalarda bulabilirim ? aksesuar'i alip bataryaya biraz destek vermek gerekiyor zenon flas ile fotograf alinca gercekten bataryayi fazla goturuyor..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı