Nokia Lumia 1320 nasıldır?

mercantt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Iphone 4s kullanıcısıyım bildiğiniz üzere iOS 8'den sonra telefon kafayı yedi. Fişimizi çektiler. Şimdi iphone küçük artık tad vermiyor. Nokia lumia'yı teknosada gördüm çok hoş telefon büyük 6 inç fiyatı mükemmel ötesi. Arka kamerayla pek bir işim yok yani iphone kadar varsa iyi sıkıntı yok telefonda. Oyun oynamıyorum. Oynayamıyorum bilgisayarda oynuyorum ama twitter gibi instragam gibi sosyal paylaşım sitelerine giriyorum. Ön kamerası önemli elinizde varsa bana çekimlerini gönderirseniz çok iyi olur. Şimdi size sorum şudur arkadaşlar. Ben bu telefonu aldıgım zaman herhangi bir kasma sorunu olur mu ? Sarj zaten iphoneda da dayanmıyor. Alıskınım ısınma ıphoneda da var ona da az cok alıskınım ama bu on kamera benım bıraz aklımı karıstırıyor. Bırde bu market sıkıntısı varmıs. Bana gore bır sıkıntı yok cunku. şimdi android'de o kadar fazla uygulama var kı bırbırının tekrarı ve androıd telefonu cıldırtıyor. Kasıyor ondan o market cok fazla umrumda degıl. Sadece dedigım uygulamalar olsa yeter. Kısacası bu telefonu bana onerıyor musunuz? Attan ınıp esege bınmeyelım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon akıcı ve şarjı bir buçuk günü devirir. Ön kamerası çok kötü. Güzel sanatlar fakültesi resim bölümünde okuyan arkadaşlara tavsiye ederim. Yağlı boya tablo gibi çekiyor. Çizimle falan uğraşmasınlar. Uygulamaları ise mobil site şeklinde. Ön kamera çok önemliyse bu telefon sana göre değil. 700-800 lira civarı temiz 1520 alabilirsin.

Merhabalar!

1320 görünce hemen atladım konuya. Ben telefona sahip değilim, bende 735 var. Abim 1320 kullanıyor haliyle telefonu inceleme fırsatım çok oldu. Böyle istediğini bilen insanları çok seviyorum, yani kendi kritelerini oluşturmuşsun. Öncellikle telefon şarj konusunda seni hiç üzmeyecek, çok iyi bir şarj değeri var. Seni tatmin edecektir. Bahsetmiş olduğun istekleri yerine getirir bu telefon. 6 inçlik ekranının verdiği haz ve parlaklığının çok iyi olması da cabası. Yalnız telefon kamera açısından gerçekten çok kötü (ön kamera için konuşuyorum) Telefonu kamera yönünde çok kullanmadım yalnızca denemek amacıyla arka kamerasıyla bir kaç çekim yapmıştım, ne iyi ne de kötü. Ön kamera benim için vazgeçilmez diyorsan bu telefon sana göre değil.

Öte yandan alternatif olarak 735 önerebilirim, Selfie telefonu olarak pazara sundu zaten Microsoft A.K.A Nokia. Ama yok 1320 gibi 6 inç olsun büyük olsun kocaman olsun diyorsan 1520 diğer bir -uber- seçenek.

735 hakkında sorun olursa cevaplamaktan büyük bir keyif alırım. Şu an fiyatı da çok uygun, ben bir siteden 600 TL gibi güzel bir fiyata almıştım.

Yorlamam bu gadar, eyi günler :)

Bence windows phone' a hiç bakma bile, hala instagram final sürümüne geçmedi, çok fazla destek görmüyor, yani ios' ten sonra sana kafayı yedirtir.

Merhabalar!

1320 görünce hemen atladım konuya. Ben telefona sahip değilim, bende 735 var. Abim 1320 kullanıyor haliyle telefonu inceleme fırsatım çok oldu. Böyle istediğini bilen insanları çok seviyorum, yani kendi kritelerini oluşturmuşsun. Öncellikle telefon şarj konusunda seni hiç üzmeyecek, çok iyi bir şarj değeri var. Seni tatmin edecektir. Bahsetmiş olduğun istekleri yerine getirir bu telefon. 6 inçlik ekranının verdiği haz ve parlaklığının çok iyi olması da cabası. Yalnız telefon kamera açısından gerçekten çok kötü (ön kamera için konuşuyorum) Telefonu kamera yönünde çok kullanmadım yalnızca denemek amacıyla arka kamerasıyla bir kaç çekim yapmıştım, ne iyi ne de kötü. Ön kamera benim için vazgeçilmez diyorsan bu telefon sana göre değil.

Öte yandan alternatif olarak 735 önerebilirim, Selfie telefonu olarak pazara sundu zaten Microsoft A.K.A Nokia. Ama yok 1320 gibi 6 inç olsun büyük olsun kocaman olsun diyorsan 1520 diğer bir -uber- seçenek.

735 hakkında sorun olursa cevaplamaktan büyük bir keyif alırım. Şu an fiyatı da çok uygun, ben bir siteden 600 TL gibi güzel bir fiyata almıştım.

Yorlamam bu gadar, eyi günler :)
Kamera içinde 400-500 lira ek fiyat vermeye, değmez diye düşünüyorum.

Bence windows phone' a hiç bakma bile, hala instagram final sürümüne geçmedi, çok fazla destek görmüyor, yani ios' ten sonra sana kafayı yedirtir.
İlk önce yorumun için çok teşekkür ederim. İphone denen o gösteriş 3310'nu gerçekten Apple'dan soğmama yol açtı. Şöyle açıklayım;şimdi bakcak olursak Wp'lerin güncellemede herhangi bir yavaşlama söz konusu olmuyor. Apple sürekli güncelleme göndererek bizi perişan etti. İphone'da daha sim kartına numara aktarma gibi bir şey yok. Android denen varlık ise 6 ay sonra yavaşlıyor. Ama Lenovo,Asus gibi markalara da bakıyorum. Lenovo Z510 İdeapad kullanıyorum ve malzeme vb. şeyleri çok kaliteli geliyor bana. Lenovo vibe x2'ye bakıyorum bir yandanda

Bence Windows Phone telefon alma o fiyata Samsung alternatiflerine bak.
Yorumun için sanada çok teşekkür ederim. Galaxy Wonder'dan sonra Samsung'dan çok soğudum.

Bence Windows Phone telefon alma o fiyata Samsung alternatiflerine bak.
Babamın LG G3'ü ile fotoğraf konusu hallederim arkadaşlarında telefonu var onlardan kullanırız sıkıntı olmaz. Kamera için 1.300 liraya bu telefondan daha kötü bir telefon almak istemiyorum.

Hiç 6tag kullanmadın değil mi? Android'te olan özellikler dahil fazlasıyla İnstagram özellikleri var. Bu hafta 1080x1080 yükleme desteği gelecek? Hemen atıp tutmayalım. 6tag instagram uygulaması bu arada.

Ön kamera 0.3 MP olduğundan 1320'de kötü 1520 veya 735 bakabilirsin kendine.

Hiç 6tag kullanmadın değil mi? Android'te olan özellikler dahil fazlasıyla İnstagram özellikleri var. Bu hafta 1080x1080 yükleme desteği gelecek? Hemen atıp tutmayalım. 6tag instagram uygulaması bu arada.

Ön kamera 0.3 MP olduğundan 1320'de kötü 1520 veya 735 bakabilirsin kendine.
Araştırıyorum şuan ama bayrama kadar bir an önce almak istiyorum, açıkcası.

WP'ye karşı neden bu kadar negatif yorumlar var anlamadım, yani bu kadar rahatsız edici, "alınmaz, edilmez, manyak mısın olum sen" nidaları neden? Ben ne Android fanıyım, ne de WP ne de iOS. Yeri geldi deli gibi custom rom yükledim eski püskü Samsung Galaxy SL'ime, senelerce kullandım. Yeri geldi kısa sürede olsa iOS kullanma şansım oldu. Şimdi de Lumia 735 kullanıyorum, çok memnunum. İnsanın büsbütün objektif ve tarafsız olması gerekiyor bir mobil işletim sistemi söz konusu olduğunda. Yandaşçı olmanın bence hiç bir şeye faydası yok. WP'nin artısı eksisi var, Android'de bu böyle, iOS'ta ta. Tabii ki hangisi ağır basıyorsa onun hakkında güzel şeyler söyleyip diğerlerinde noksan konuşabilirsin ama işte "alınmaz, edilmez" noktasına gelince kötülemeye giriyor bu.

Neyse Allah'tan @mercantt arkadaşımız konuya hakim, fikirleri güzel, düşünceleri de yerli yerinde. iOS ve Android kullanmış biri olarak WP'yi de dene ama bunu yaparken F/P ürünü bir şey düşünmenin yanı sıra bence Win10 kısmını da düşün işin bir de o boyutu var :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı