Nokia Lumia 1520 vs General Mobile Discovery Elite

ichweissesnicht

Hectopat
Yer
İzmir
Telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum ama fikrimi değiştirebilirim. Nokia Lumia 1520'yi düşünüyordum. Fakat General Mobile Discovery Elite'i görünce ikisinin arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi ?

Merhabalar,

Öncelikle şuna karar vermeniz gerekiyor Android mi yoksa Windows Phone mi? İkisi de ayrı bir ekosistem. Baktığımızda Android en çok kullanılan mobil işletim sistemi konumunda. Bana göre Windows Phone'unda büyük potansiyeli var. Zaten geçtiğimiz sene ve bu seneki büyüme oranlarına bakarsanız anlayabilirsiniz.

Hangi işletim sistemine karar verdikten sonra işiniz daha kolay olacaktır. Eğer karar veremiyorsanız imkanınız car ise gidip direk cihazları kullanarak da deneyebilirsiniz.

Ayrıca iki cihaz arasında 700-800 TL'lik fiyat farklı bulunmakta. Elite daha ucuz olarak geliyor. Bunun yanında 0.5 inç büyüklüğünde boyut farkı var. Eğer Android seviyorsan Discovery Elite alman uygundur bence.

WP güzel, hızlı, kullanışlı. Yakında 8.1 güncellemesi de gelecek. Ayrıca bataryası android ve İOS'a göre daha uzun süre dayanıyor. Ben Lumia diyorum.

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Bugün mağazaya gittim 1520'yi elime alıp inceledim. Discovery olmadığı için ona bakamadım. Zaten Windows Phone kullanıyorum ve büyük ihtimalle 1520 alacağım. 
Bu arada birşey soracağım arkadaşlar , telefonda ki PPI değeri yüksek oldukça daha iyi fotoğraf elde edebilir miyiz ? Yani PPI değeri fotoğraf kalitesine etki eder mi ?

Kesinlikle Lumia 1520. PPI değeri çektiğin fotoğrafın kalitesini etkilemez. Ekranın kalitesini etkiler Lumia 1520 zaten Full HD bir telefon görüntü kalitesinde de sorun yok. Şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı