Nokia Lumia 620 ekran tamiri için tavsiyeler

nomad1903

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Benim yedek olarak tuttuğum Nokia Lumia 620 model eski telefonum mevcut fakat bilmediğim bir durumu size danışmak istediğimden konu açmak istedim. Ekranın sol üst köşesinden sağ orta kısmına kadar çatlak mevcut ve çatlağın sağ üst kısmında kalan yerin dokunmatiği çalışmıyor. Görüntü kısmında hiçbir problem yok. Çözüme ulaşabilmek adına sadece bu: https://www.hepsiburada.com/oem-nok...nd&wt_gl=cpc.68xx.shop.all.genel-all-products

Dokunmatik ekrandan alsam ve değiştirsem sorunum çözülür mü?
Son olarak SIM yuvasında problem mevcut. Şöyle ki bugün SIM değiştirirken yuvadaki iğne simi çizdi. İğnesi biraz aşağıya gelmişti ve sonrasında tak çıkar yapınca sıkıştı. Eh içindeki simi çıkarmak için zorlayınca yuvadaki iki iğne de iyice simi sokamayacak kadar aşağıya geldi. Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekir acaba. Mümkün olduğunca maliyeti düşük halledebilmeyi umuyorum, ekran ve SIM yuvası satın alıp telefoncuda uygun fiyatlara değişim yaptırmayı düşünüyorum. Fikir ve tavsiyelerinize açığım. 💆‍♂️ 🙌

Bir telefoncu yapabilir bence. Siz uğraşmayın, telefon elinizde kalır. Ayrıca Nokia Lumia serisi artık çok kullanılmıyor. İndirme ve Marketi açılmıyor.

Bir telefoncu yapabilir bence. Siz uğraşmayın, telefon elinizde kalır. Ayrıca Nokia Lumia serisi artık çok kullanılmıyor. İndirme ve Marketi açılmıyor.
Evet hocam, telefoncuda tamir ettirmeyi düşünüyorum bende. Bir kaç yerle konuştum onlar: ''Nokia tamiri yapmıyoruz ama parçayı temin etme şansınız varsa alın öyle yaptırın, 30-40 TL civarı da işçilik ücreti isterler'' dedi. Bana açıkçası makul geldi. App mağazası çalışmıyor biliyorum ama yedek telefon olduğundan sorun etmiyorum. Yine de whatsapp kurma ihtimalim var sanırım. Bunlar bana yedek telefon için her türlü yeterli. O yüzden tamir ettirmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı