Nokia Lumia telefon nereden alınır?

470040

Decapat
Odamda Nokia Lumia telefon buldum internetten baktım Windows Phonemuş ben de çalışmadığı için yenisini almaya karar verdim.
Nereden alabilirim?
Not: Modeli sanırım 520 ama 720 falan varsa alabilirim.

İkinci el sitelere de bakabilirsiniz. Sıfır olarak ise buralarda zor. Yurt dışı sitelerde olabilir. Zaten desteği de kesildi.

Odamda Nokia Lumia telefon buldum internetten baktım Windows Phonemuş ben de çalışmadığı için yenisini almaya karar verdim.
Nereden alabilirim?
Sıfır olarak bulamazsınız. Mahalle telefoncularında falan ya da ikinci el sitelerinde bulursunuz anca. Lumia 520 sağlamdır, 3 sene falan kullandım, Whatsapp desteği falan yok ama bence hala kullanılır.

Nereden alabilirim?

Hepsiburada'ya da Trendyol'dan bakın, şu anda gördüğüme göre Hepsiburada

Nokia Lumia 630 satışı var.​

Sıfır olarak bulamazsınız. Mahalle telefoncularında falan ya da ikinci el sitelerinde bulursunuz anca. Lumia 520 sağlamdır, 3 sene falan kullandım, WhatsApp desteği falan yok ama bence hala kullanılır.

1-2 ay denemek için alacağım zaten bir de koleksiyon olsun diye, dediğim gibi 2.el sitelere baktım maalesef yakınımda satan yok.

Hepsiburada'ya da Trendyol'dan bakın, şu anda gördüğüme göre Hepsiburada.

Nokia Lumia 630 satışı var.​

Windows 10 sürüm mü?

"Lumia 630 Windows Phone 8.1 işletim sisteminde çalışır."

Tamamdır, cevaplarınız için teşekkür ederim yakınımdaki telefoncuya sorayım belki vardır yoksa Hepsiburada'dan alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı