Nokia Lumia 630 ekran çatlaması

Anıl Bilge

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Bu gün okulda telefonum yere düştü ve ekranı çatladı. Ekranı nasıl yaptırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de Lumia 630 var. Konuda bir resim bekliyordum ve hafiften benim ekranda kırılır hissine girdim. :) İlk önce kendi servisine sorun bir fiyat alın, sonra güvenilir yerlere de sorun.

Benim sınıf arkadaşımın Lumia 620 si vardı ekranı çatladı servis 150 TL istedi. Dershanedeki arkadaşın Lumia 1320 si var ekranını aynı şekil çatlatmış 500 TL istemiş servis. Niye öyle oldu, valla bende anlamadım. Ekran boyutu farklı olabilir ama 500 TL'de çok be.

Sen yine de servise gönder.

Benim sınıf arkadaşımın Lumia 620 si vardı ekranı çatladı servis 150 TL istedi. Dershanedeki arkadaşın Lumia 1320 si var ekranını aynı şekil çatlatmış 500 TL istemiş servis. Niye öyle oldu, valla bende anlamadım. Ekran boyutu farklı olabilir ama 500 TL'de çok be.

Sen yine de servise gönder.
Servis her zaman çok fazla fiyat verir ekran 300 lira ise 600 lira gibi bir fiyat verir. Lumia 1320 ekran fiyatı ortalama 450lira.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı