Nokia Lumia 920 için Windows Phone 8.1 Çıktı mı?

team4sed

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Dünya
Daha fazla  
Lumia 920 telefonum var. Windows phone 8.1 yüklü değil. İnternette görüyorum bazı kişiler yüklemiş telefonda kullanıyor .Youtubede videolar var .. ben nokia resmi facebook sayfasına mesaj attım, onlar da windows phone 8.1 lumia 920 de olmadığnı ve en yakın sürede çıkacağını söylediler.

Yani bu nası oluyor? Videolarda windows 8.1 olduğnu gösteriyor ama nokia, lumia 920 için wp8.1 çıkmadığını söylüyor. Yani bu videodakiler gerçek değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamlar geliştirici hesabıyla beta gibi bir sürüm kullanıyorlar. Bence adam gibi bekle ben Lumia 520 kullanıcısıyım bekliyorum.

Yayınlanan beta surumleri yani resmi olarak yayınlanan önizleme surumleri. Fakat bu surumleri yuklersen garanti dışı kalma gibi bir sorunla karşılaşabilirsin. Bence de bekle. Zaten en gec temmuzun sununda butun Lumia'larda yuklenebilir hale gelecek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı