Nokia lumia için uygulama önerisi

Michael G. Scott

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, her türlü uygulama olur. Fotoğraf çekme programı, oyun vb. her türlü öneriye açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana kendi kullandığım programlardan öneriler vereyim.

İnstagram için: 6 tag
Dil çeviri programı: Bing Translator
Fotoğraf uygulamaları: Blink, Lumia cinemagraph, Lumia creative studio, Lumia panorama, Lumia selfie, Lumia storyller, Nokia refocus, PhotoBeamer, Photosynth, PicArt

Sonra:
CamScanner: Çekmiş olduğun bir a4 kağıdını sana ekran da tam olarak düzgün şekil de verir ve renk ayarlar daha rahat okunur hake getirir.
Flashlight: Flashı el feneri olarak kullanmana yarar ekranı kilitlesen bile yanmaya devam eder o da pil tasarrufu için iyidir.
Hava durumu: Adı üstün de zaten :)
İETT Mobil Free: Bence mağazada ki en iyi iett uygulamsı bütün otobüslerin tam kalkış saatleri ve durağa gelmesine kaç dakika var öğrene bileceğin bir program.
Klasörler: Ana ekrana klasör açıp içine istediğin kadar uygulama koya bileceğin bir uygulama.
Movie Torrent: Film indirmek için gibi ama ben izlemek için kullanıyorum sadece :)
Müzik indirin: Adı üstün de part 2 :)
NeoReader: Barkot tarama programı şu artık her şeyin üstün de olan siyah küçük garip şekiller varya onları :D
Nöbetçi eczane: Adı üstüne de part3 :)
ooVoo Video Call: Programı kullanan arkadaşlarınla görüntülü arama yapmana yarıyor.
Opera mini beta: İnternet tarayıcısı ie alternatifi sağlam bir program beta olsa bile.
Shazam: Müzik aratma programı.
Spor: Adı üstün de part 4 :) Spor haberleri
Swarm: Yer bildirme programı foursquare'ın eki oldu diyelim yer bildiren arkadaşlarının sana ne kadar uzakta olduklarına da bakabilirsin falan.
Transparency Tiles: Ana ekrana koyduğun bazı programlar arkaya fotoğraf koyduysan onu göstermez kendi renginde kalır ama eğer bu program içinden koyarsan ana ekrana arkaya fotoğraf koyduysan gösteriri saydan hali alır.
Tubecast: Mağazanın en iyi you tube uygulaması aynı zaman da videolarını tv de izlemeni sağlıyor destekleyen tvlerle tabi ki. Video Tuner: Video düzenleme programı
WhatsApp: vatsap işte :)

benim kullandığım programlar hemen hemen bunlar. Mağaza da isimlerini aratarak kolayca bulabilirsin bakabilirsin o yüzden hepsine tek tek link koymuyorum zorda olur yani :)

Browser: Maxthon, UC Browser, Opera Mini (beta sürüm gelişmesi lazım)
Oyun:Asphalt, Subway Surfers, Temple Run 1-2, Metal Slug, Jetpack Joyride, Angry Birds, Earthworm Jim, Plant vs Zombies ...
Satranç: Chess Level 100 şiddetle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı