Nokia Lumia Önerisi

Ali_x

Hectopat
Lumialar'a güncelleme desteği bütün modelleri için aynı mı?
Yani hangi Lumia modelinin güncelleme desteği daha fazla?

İstediğim telefon uzun süre güncelleme alacak, menüler arası kasmayacak.

Tarayıcı olarak IE zorunlumudur? Alternatif varmıdır? Tarayıcı performansı GHZ'e bağlı değişkenlik gösterir mi?
Oyun oynayan biri değilim. Ekran 4-5" civarı GPS'i iyi olan RAM veya GHZ olarak artık güncel uygulamalarda sıkıntı yaratmayacak kadar iyi olmalı.

Lumia modellerine baktım bir karar veremedim. Özellikle yeni güncellemelerden yararlanacak bir telefon istiyorum.
Nokia here maps, Drive programları her Lumia için güncel mi gidecek? Yoksa sadece yeni modellere mi destek sağlanacak. Windows'un güncelleme gidişi nasıldır bilgisi olan?

Ayrıca sessizde iken alarm çalmıyor gibi duyumlar aldım doğru mudur?

625'e baktım 512 MB RAM dediği için tedirginim. 1320'ye baktım 6" ve fiyat için tedirginliğim oldu.
Eski telefonum HTC Desire Z And 2.3 baya takılıyor ve güncelleme desteği yok. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe yok ? Lumia Serisinin 1520'den sonra En iyi Telefonu Lumia 925 . WP , androidden daha hızlı Güncelleme getiriyor Yeni olmasının sebebi . IE Olayını anlamadım her telefonda sabit tarayıcı . Chrome bulunuyor . 4'5 inch Alınabilecek en iyi WP Telefonu .

Bütçe duruma göre artar azalır. Benim asıl merak ettiğim, misal 625 alsam atıyorum Windows 9.3'e kadar güncelleme getirip diğer model misal 1320'ye Windows 9.3'ten fazla bir güncelleme desteği sunacaklar mı?
tarzında mı yürüyor işler yoksa en ucuz Win8 telefon ile en pahalı Win8 telefonun ilerde ulaşacağı version aynı mı?

Şuan bütün Lumia modelleri 8.1 versiyon. İlerde yok efendim senin RAM'in 512 yok CPU 1 GHZ kalmış biz sana Windows 8.9 yada 9.7 getiremeyize geliyor mu olay?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilmiyorsam güncelleme gelen telefona 36 ay güncelleme garantisi veriyorlar. 36 ay içerisinde gelen bütün güncellemeleri alacaklar. Ama şöyle sorun var ben 625 kullanıyorum , güncelleme ile birlikte bazı telefonlara gelen özellikleri benim telefonum alamadı. Örneğin, Glance Screen. Ekranda Clear Black kullanılmadığı için. Diğer telefonların aldığı güncellemeyi alıyorsun ama gelen yeniliklerin hepsini alamıyorsun.

Biz nereden bilelim ne gelip ne gelemeyeceğini? Bunu kimse bilemez. Adamlar yeni bir teknolojik bir gelişme bulur 520 alamaz 620 alır. Niye? Örneğin 620'de ön kamera var. Bunun gibi. Kimse bu konu hakkında bir şey söyleyemez.

Lumia 1520 alın. O tüm güncellemelere aday gibi görünüyor.

Telefon çıktıktan sonra 3 yıl içindeki tüm güncellemeleri alacak. Ancak arkadaşların dediği gibi bazı özelliklerden dolayı güncelleme içeriğinin %100'ünü her telefon almıyor. Lumia 1520 süper donanımlı, süper ekranlı kısaca süper bir telefon. Alabiliyorsan ve boyutu sorun olmazsa 1520 al. Yoksa 1020, o da olmazsa 925 al. performans sorunu 520'de bile yaşamazsın.

Telefon sessizde iken alarm çalıyor (Lumia 820'de az önce denedim.).

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı