Nokia Monster WH-920 Purity vs Beats Monster Audio Sens

PVT J.RAMİREZ

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklık alacağım ve kararsız kaldım iki ürün arasında. Fiyat segmenti 130 aşağısı, yani o civarda. Ben araştırıp ve yorumlar ve fiyat performans ışığında iki markada ve modelde kararsız kaldım. Bunlar;
  • Beats Monster Audio Sens Orjinal Kulaklık
  • Nokia Monster WH-920 Purity Stereo Kulaklık
Siz hangisini önerirsiniz? Bunlardan ikisini de kullanan arkadaşlar var mı? Son kararınız ne oldurdu? Son olarak ise sizin önerebileceğiniz bu segmentte ürün var mı? Ayrıca bu iki ürünü de hepsiburada.com'da buldum. Öneri, beklenti, düşünce ve fikirlerinize açığım. Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses konusunda tavsiye edebileceğim bir online alışveriş sitesi Thomann.de. Ses konusunda profesyonel çözümler sunan bir alışveriş sitesi. Ben kısa süre önce oradan yüklü bir alışveriş yaptım ve güvenilebilir bir yer.

Belirttiğin bütçeye en yakın olarak orada satılan bir kulaklık olan Superlux HD 381'i önerebilirim. Kargo masrafıyla birlikte 50 dolara (185TL) geliyor. Sana önerim Beats'den her türlü uzak durman. Ses söz konusu olduğunda kaliteli ürünleri düşük bütçeli aralığında bulmak çok zor. Türkiye pazarındaki markaların da sunduğu en son şey ses kalitesi. Hal böyle olunca avrupa gibi yurt dışı pazarlarına yönelmek kaçınılmaz oluyor.

Eğer bütçeni biraz daha yukarı çekebilirsen Beyerdynamic's in ürünlerine göz atmanı öneririm.

Ses konusunda tavsiye edebileceğim bir online alışveriş sitesi Thomann.de. Ses konusunda profesyonel çözümler sunan bir alışveriş sitesi. Ben kısa süre önce oradan yüklü bir alışveriş yaptım ve güvenilebilir bir yer.

Belirttiğin bütçeye en yakın olarak orada satılan bir kulaklık olan Superlux HD 381'i önerebilirim. Kargo masrafıyla birlikte 50 dolara (185TL) geliyor. Sana önerim Beats'den her türlü uzak durman. Ses söz konusu olduğunda kaliteli ürünleri düşük bütçeli aralığında bulmak çok zor. Türkiye pazarındaki markaların da sunduğu en son şey ses kalitesi. Hal böyle olunca avrupa gibi yurt dışı pazarlarına yönelmek kaçınılmaz oluyor.

Eğer bütçeni biraz daha yukarı çekebilirsen Beyerdynamic's in ürünlerine göz atmanı öneririm.

Öncelikle önerileriniz için teşekkürler. Şuan yurtdışın da almam malesef söz konusu değil. Bu konuda çok üzgünüm. Fakat önerdiğiniz markayı "Superlux HD 381" yurtiçin de uygun fiyata buldum. Sizce alırsam ne kadar tatmin olabilirim?
Bir diğer konu ise Beats kulaklıklar da ki benim önerdiğim model ile sizin önerdiğiniz marka, fiyat-performans açısından hangisini tercih ederdiniz? "Hepsiburada" sitesinden alacağım. Son olarak Beats markasına güvenmiyor musunuz? Beats belirttiğim modeli beni hüsrana uğratır mı? ve de Standart telefonların yanında çıkan kulak içi kulaklıklar ile karşılaştırma yapar mısınız? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı