Nokia N70 için tarayıcı ve oyun önerisi

• Konuyu başlatan Narqo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 331

Narqo

Decapat
Makaleler
2
Herkese merhaba, ailem telefonumu elimden aldı ve bana dede yadigarı bu telefonu verdiler. İçine Opera mini yükledim lakin YouTube açmıyor. Oyun olarak da sadece yılan var. Bildiğim kadarıyla Symbian işletim sistemli telefonlar için oyun program vs, var. Eğer elinizde bu programlardan veya bildiğiniz bir site varsa öneri yapabilir misiniz? Bu mesajı da bahsi geçen telefondan yazdım.

Dosya Ekleri

• 61wdzN6AFuL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpeg
    61wdzN6AFuL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpeg
    51,9 KB · Görüntüleme: 48
Zamanının en kral telefonlarındandı.

Nostalji yaşamış oluyorsun işte, fena olmamış..

O zaman hayalim Nokia N97 sahibi olmaktı ama hayal olarak kaldı. Hiç bir zaman sahip olamadım :)

Tarayıcı olarak Opera devam bence. Daha iyi bir alternatif olduğunu sanmıyorum.

Oyun konusunda da Bounce Classic diye bir oyun vardı Nokia'da. O telefonda da varsa dene, baya zevkliydi.

Herkese merhaba, ailem telefonumu elimden aldı ve bana dede yadigarı bu telefonu verdiler. İçine Opera mini yükledim lakin YouTube açmıyor. Oyun olarak da sadece yılan var. Bildiğim kadarıyla Symbian işletim sistemli telefonlar için oyun program vs, var. Eğer elinizde bu programlardan veya bildiğiniz bir site varsa öneri yapabilir misiniz? Bu mesajı da bahsi geçen telefondan yazdım.
Tarihin en iyi konuları arasına bir konu soktun kardeş, ayrıca geçmiş olsun. Umarım yakın zamanda telefonuna ulaşırsın.

Zamanının en kral telefonlarındandı.

Nostalji yaşamış oluyorsun işte, fena olmamış..

O zaman hayalim Nokia N97 sahibi olmaktı ama hayal olarak kaldı. Hiç bir zaman sahip olamadım :)

Tarayıcı olarak Opera devam bence. Daha iyi bir alternatif olduğunu sanmıyorum.

Oyun konusunda da Bounce Classic diye bir oyun vardı Nokia'da. O telefonda da varsa dene, baya zevkliydi.
Aslında bu telefonlara yabancı değilim. Çok alıp sattım pandemi döneminde şu anda N73,N70,6300,1600 modellerinden müteşekkil ufak bir koleksiyonum var. :)

Tarihin en iyi konuları arasına bir konu soktun kardeş, ayrıca geçmiş olsun. Umarım yakın zamanda telefonuna ulaşırsın.
Çok teşekkür ederim.Ailem şaşırıyor bundanda girmeyi başardınmı diye :)

Son düzenleme:
Merhaba. Opera mini en iyi seçeneğiniz ama Opera Mobile'ı da deneyebilirsiniz. Youtube açar mı bilemiyorum yine de...

Oyun yüklenebiliyor, Yandex'te "s60 games" veya "Symbian games" diye aratırsanız karşınıza çıkacaktır ama bu telefonlarda milyon tane güvenlik açığı olduğunu unutmayın. Galiba java oyunlarını da destekliyordu ama emin değilim o konuda.
Pek program olduğunu sanmıyorum, o zamanlar ihtiyaç duyulabilecek hemen her program zaten telefonda varsayılan olarak yüklüydü çünkü.

Symbian V1 & V2 oyunları çalışır ama telefonu sıfırlayıp tarihi 2009 yapmanız gerekiyor.

Telefondaki birçok sertifika şu an geçersiz ve silindiği için uygulamalar hata verir.

N-gage oyunlarını yatay bir şekilde oynayabilirsiniz.

Asphalt 2 ve 7 days oyunu harikadır.

176x208 ebadında olan .jar ve .jad dosyaları çalışır.

Merhaba. Opera mini en iyi seçeneğiniz ama Opera Mobile'ı da deneyebilirsiniz. Youtube açar mı bilemiyorum yine de...

Oyun yüklenebiliyor, Yandex'te "s60 games" veya "Symbian games" diye aratırsanız karşınıza çıkacaktır ama bu telefonlarda milyon tane güvenlik açığı olduğunu unutmayın. Galiba java oyunlarını da destekliyordu ama emin değilim o konuda.
Pek program olduğunu sanmıyorum, o zamanlar ihtiyaç duyulabilecek hemen her program zaten telefonda varsayılan olarak yüklüydü çünkü.
Teşekkür ederim.

Symbian V1 & V2 oyunları çalışır ama telefonu sıfırlayıp tarihi 2009 yapmanız gerekiyor.

Telefondaki birçok sertifika şu an geçersiz ve silindiği için uygulamalar hata verir.

N-gage oyunlarını yatay bir şekilde oynayabilirsiniz.

Asphalt 2 ve 7 days oyunu harikadır.

176x208 ebadında olan .jar ve .jad dosyaları çalışır.
Çok teşekkür ederim öneriniz için bugün indirmeyi deneyeceğim.

N70'i çok uzun zaman kullandım. Android yokken, iOS yokken, diğer markalar yokken en baba telefonlardandı kendisi. Ama onun neslinde en sevdiğim telefon kesinlikle N96... Görür görmez aşık olmuştum.

Türkçe sitelerden bu telefon için artık pek fazla içerik bulamazsınız o yüzden yabancı terimlerle arama yapıp yabancı sitelere bakmak lazım. Symbian için şahane oyunlar yapıldı zamanında. Direkt sitelerin arşivlerinde oyunların ön izlemelerine bakıp fikir edinip indirebilirsiniz. Bir de Symbian telefonlarda Tycoon oyunları oynamak çok zevkliydi, özellikle öneririm.

Geri
Yukarı