Nolan vs Shark Miquel Duhamel Replica vs HJC CS-12N Cyclone Kask

Zbyrtmr

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060
R5 5600X
16GB 3200MHZ RAM
500GB M.2 SSD
MSİ B550M-A PRO
Selamlar, 50cc motor kullanıcısıyım bu yüzden kask almaya kara verdim fakat sıfırların fiyatları malum yüksek olduğundan dolayı almak istemiyorum. Zaten altımda ki motor 50cc olduğundan dolayı kaska bir sürü para bayılmak istemiyorum. Normalde kask önemli biliyorum bu yüzden ikinci el temiz kasklara göz attım fakat hangilerini alacağımı karar veremedim. Bir çoğu satışta yok belli ki eski kasklar. Bulduğum bir kaç kaskın marka modelleri şu şekilde;

1. Nolan marka kask, hiç bir çatlağı vs. yokmuş. Fotoğrafta da gözükmüyor. (500 TL)
Screenshot_1.jpg
Screenshot_2.jpg
Screenshot_1.jpg

2. Shark Miquel Duhamel Replica (replika modelin ismi mi yoksa replika mı bilmiyorum, bilenler vardır illaki) Kaskın bir yerinde ufak bir çatlak var sadece. (750 TL)
Screenshot_2.jpg
Screenshot_3.jpg

3. HJC CS-12N CYCLONE tertemizmiş hiç bir kusuru yokmuş. (650 TL)
Screenshot_4.jpg

4. Rocc marka temiz, modelini bilmiyorum. (600tl)
Screenshot_5.jpg

Kasktan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Bunların dışında başka kasklar önerebilirsiniz. Alınabilecek durumuna göre sıralayabilirseniz çok iyi olur. Ya da şu fiyata verirse bunu al, bundan fazla para verme falan diye. Malum bazı satıcılar mesajlara bakmıyor, geri dönmüyor. İlgilenen, yardımcı olan herkese teşekkürler şimdiden :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı