Noname Termal Macun Alınır Mı?

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar 5-10 gram arası olan kaliteli macunlar bildiğiniz gibi çok pahalı ve neredeyse 1 hafta dayanıyor daha ucuz macunlara yönelmek sizce mantıklı mı? Bana sıcaklık değerleri gramı olsun gayet cazip geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna bakıp öyle karar ver önerim Arctic MX-4'dür

Arkadaşlar 5-10 gram arası olan kaliteli macunlar bildiğiniz gibi çok pahalı ve neredeyse 1 hafta dayanıyor daha ucuz macunlara yönelmek sizce mantıklı mı? Bana sıcaklık değerleri gramı olsun gayet cazip geldi.
Pek tavsiye etmiyorum. Belki onun yerine azıcık daha para ekleyip bunu alabilirsiniz.

1 hafta mı dayanıyor? Sen bunu alacağına diş macunu sür hem daha hesaplı olur senin için.

Elimde elmas alaşımlı termal macun var başlıkta yazıyor sadece 5 TL bilgisayarınıza fırtına getirecek emin olun (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı