Noodle nasıl yapılır?

TavukAdam19

Picopat
Daha fazla  
İftardan sonra yiyeceğim yağı var mı evdeki makarnalara benzer mi sadece suda mı kaynatıyoruz yoksa yağları ile mi kaynarken noodle suda mı olacak yoksa suyu Noodle'a mi koymalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaynamış suya kat noodle'ı, yumuşayana kadar 4-5 dk falan pişir. İçinden çıkan yağı önce kokla sonra kat, çoğu kişi sevmeyebiliyor. Baharatları falan istediğin zaman katabilirsin pişirirken veya sonra. Benim gibi sulu yemek isterseniz 2 bardak su katın.

İftardan sonra yiyeceğim yağı var mı evdeki makarnalara benzer mi sadece suda mı kaynatıyoruz yoksa yağları ile mi kaynarken noodle suda mı olacak yoksa suyu Noodle'a mi koymalıyım?

Noodle ı 1.5 su bardağı kaynamış suda 3 dk pişir. Sosları bir kaba koy ve noddle ı da o kaba koy ve karıştır.

Ben şöyle yapıyorum ölçüye göre yarı yarıya su ve süt kaynatıyorum. Noddle ı ve malzemelerini içerisine atıp 3-4 dakika kaynatıyorum. Sonra mis gibi yiyip suyunu çorba gibi içiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Binlerce video var. Normal makarna yapıyormuş gibi düşünme. Tereyağı kullanacaksan git makarna yap. Üstüne de sos hazırla.

Geri
Yukarı