Noodle önerisi

Aynen bunlar yüzünden Noodle'yi pek tercih etmiyorum.
Ve kalorilerine bakmıştım. Knorr'un daha düşük. İndomienin bayağı yüksekti kullandıkları malzemeden dolayı. Knorr acaba Çin tuzu veya monosodyum koyuyor mu?

Koymuyor sanırım içindekiler kısmında hiç görmedim.

Bununla ilgili bir konu açtım ama hiç ilgi görmedi. Ben yaparken içerisine zerdeçal, toz biber ve sarımsak ekliyorum. Bana kalırsa en fazla 2 tane yenmeli. 3 tane yenmeye çalışınca tıkanıyor insan. Ve Indomie kraldır. Banetti diye bir marka daha var o da olsa olsa Kont olur pek iyi değil.

Bununla ilgili bir konu açtım ama hiç ilgi görmedi. Ben yaparken içerisine zerdeçal, toz biber ve sarımsak ekliyorum. Bana kalırsa en fazla 2 tane yenmeli. 3 tane yenmeye çalışınca tıkanıyor insan. Ve Indomie kraldır. Banetti diye bir marka daha var o da olsa olsa Kont olur pek iyi değil.
Ben pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum İndomie'nin. Yorumlarda açıkça belirtmişlerdi. Çin tuzu ve monosodyum kullandıklarını. Kullanıcılar soruyordu. Zararlı yani ben eskiden çok tüketiyordum. Son 1 yılda ağzıma sürmedim. Knorr'a bakmak istiyorum.

1-2 liraya paket lastiği yemektense kaliteli bir soslu makarna yapın kendinize. 4-5 liraya bir tencere makarna yapmış olacaksınız en azından karnınız doyar.
İnsanların yediğine bir şeyler diyen 1000. insan olabilirsin. Ben tavuğa ceset, patatese komünist, balığa laz demiyorsam sizde demeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı