Noodle zararlı mı?

Ortalama bir paketlenmiş gıda kadar zararlıdır yani ben o kadar zararlı olduğunu düşünmüyorum aksine besin değerleri vs. hiç fena değil bence lezzeti de güzel.

Elin Çinlisinin yaptığı ne beklersin adamlar çiğ balık yiyor yahu.(!)
Yenebilir ama içinde zararlı bir şey mutlaka vardır.

Çok zararlı olsaydı marketlerde satılmazdı büyük ihtimalle. Elbette sağlıklı besin kategorisine girer diyemem ancak söylendiği kadar çok zararlı olduğuna inanmıyorum.

İndomie noodle için, "Çin tuzu var, Çin tuzu beyni öldürür, kanser yapar" gibi yazılar okudum, gerçekten zararlı mı bu kadar? Bazı çeşitlerinde Çin tuzu yokmuş, daha sağlıklıymış hangileri acaba? Bilenler yazabilir mi?

Noodle değil, Indomie zararlı.
Sağlıklı Noodle da var.

Yemeyin kardeşim, Şok'un makarnasını alıp, baharatlarını kendiniz atıp kendiniz yapın, yemeyin.
Kim bilir içinde daha neler var.
Tüm gününü noodle yiyerek ve BTS dinleyerek geçiren 11-19 yaşında olan kızlardan yapılıyor diye duymuştum, insan etinin biyolojik kalıntısı çok fazla olduğu için zararlı olabilir.
(!)

Sanayi ürünü, içinde ne olduğunu bilmediğin her şeye zararlı gözüyle bakmalısın. Hiç sanmıyorum yararı olduğunu, makarna bile değil bence. Kim bilir ne koyuyorlar içine, sadece kısır yapsa yeter ama daha ne zararları var artık Allah bilir.
Noodle değil, Indomie zararlı.
Sağlıklı Noodle da var.
Evet bu tarz seri üretim ürünler kar amacıyla yapıldığı için en ucuz malzemeler koyuluyor. Hele marketlerde satılanlar tehlikeli.
1639856459809.png

1639856496884.png

Yeni konular

Geri
Yukarı