Normal bisikleti elektrikli bisiklete çevirmek

Hocam yapılıyor arka ya da ön tekerleği elektrikli yapınca oluyor ama benim bildiğim bataryası pahalı oluyor birz bakın bulursunuz.

Sizce yapılır mı ve nasıl yapılır ne kdara patlar? Fiyat bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Mümkün bisiklet modeline göre biraz uğraştırabiliyor.

Bunun için kitler var. 2016 senesinde 1500 TL'ye bir kit görmüştüm. Şu anda fiyatı çok uçuk olabilir.

Şu an bu kitler ortalama 15-20k arası. Bataryaya ve motor gücüne göre 50k ya kadar çıkıyor.

diğer yorumları takma bişey bilmiyorlar. şöyle kitler var bunlardan alacaksın en iyileri amazonda oluyor internette yapılış videolarına bakabilirsin: Amazon.com

Hocam yapılıyor arka ya da ön tekerleği elektrikli yapınca oluyor ama benim bildiğim bataryası pahalı oluyor birz bakın bulursunuz.
hmm habngi sitelerde va hocam ne almam gerekli ytazarmıısnız

Bisikletin xc bir bisiklet mi
ya bisiklet modelini bilmiyom etkileti falan her şey söküldü temizşlicem diye
valla yapışkanları bile yok yani

Son düzenleme:
Sağ olun tamam bakacağım hocam

Dostum bu işi düzgün yapan firmalardan biridir. Burada ki gibi kitler alabilirsin. Sakın yukarıdaki arkadaşın Amazon linkinde verdiği gibi bir kit alma başına bela açarsın. Ayrıca 250W motor bir işe yaramaz. 1000W-1500W motor olması gerek en azından. Rahatça yokuş tırmanabilmesi için.

1500'ün üstüne fazla çıkma. Ben kullandım 1500W bayağı güçlü oluyor. Üstü tehlikeli olabilir. Aşağıda ki kanalda 5000W videoları falan var. İzleyip fikir edinebilirsin istersen. :)

Firmanın YouTube kanalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı